- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
SL23EP08.pdfPCN zastarávání/ EOL
EOL-1404301 30/Apr/2014.pdfTechnické specifikace SL23EP08SC-4
Technické specifikace Skyworks Solutions Inc. - SL23EP08SC-4, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Skyworks Solutions Inc. - SL23EP08SC-4
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Skyworks Solutions, Inc. |
| Napětí - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Dodavatel zařízení Package | 16-SOIC |
| Série | - |
| Ratio - Vstup: Výstup | 1:9 |
| Paket / krabice | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Balík | Tube |
| PLL | Yes with Bypass |
| Výstup | LVCMOS |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C |
| Počet okruhů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Vstup | Clock |
| Frekvence - Max | 220MHz |
| Dělič / multiplikátor | Yes/Yes |
| Diferenciál - Vstup: Výstup | No/No |
| Číslo základního produktu | SL23EP08 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 2 (1 Year) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Skyworks Solutions Inc. SL23EP08SC-4.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SL23EP08SC-4H | SL23EP08SC-4T | SL23EP08SC-4HT | SL23EP08SC-2HT |
| Výrobce | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. |
| Počet okruhů | - | - | - | - |
| Dělič / multiplikátor | - | - | - | - |
| PLL | - | - | - | - |
| Vstup | - | - | - | - |
| Výstup | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Série | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Ratio - Vstup: Výstup | - | - | - | - |
| Diferenciál - Vstup: Výstup | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Frekvence - Max | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy SL23EP08SC-4 PDF a dokumentaci Skyworks Solutions Inc. pro SL23EP08SC-4 - Skyworks Solutions Inc..
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.