- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Informace o životním prostředí
Signal Transformer REACH.pdfDatasheets
SCRH124 Series.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.042 | $1.04 |
| 200+ | $0.416 | $83.20 |
| 500+ | $0.402 | $201.00 |
| 1000+ | $0.396 | $396.00 |
Technické specifikace SCRH124-6R8
Technické specifikace Signal Transformer - SCRH124-6R8, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Signal Transformer - SCRH124-6R8
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Signal Transformer |
| Typ | - |
| Tolerance | ±30% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.492' L x 0.492' W (12.50mm x 12.50mm) |
| stínění | Shielded |
| Série | SCRH124 |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | - |
| Paket / krabice | Nonstandard |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | - |
| Frekvence indukčnosti - test | 100 kHz |
| indukčnost | 6.8 µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.177' (4.50mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - |
| DC Resistance (DCR) | 23mOhm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 4.8 A |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | 4.9A |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Signal Transformer SCRH124-6R8.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SCRH124-680 | SCRH124-3R9 | SCRH124-4R7 | SCRH124-8R2 |
| Výrobce | Signal Transformer | Signal Transformer | Signal Transformer | Signal Transformer |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| indukčnost | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| stínění | - | - | - | - |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy SCRH124-6R8 PDF a dokumentaci Signal Transformer pro SCRH124-6R8 - Signal Transformer.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.