- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
3SE52421LC05.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $98.41 | $98.41 |
| 200+ | $38.09 | $7,618.00 |
| 500+ | $36.75 | $18,375.00 |
| 1000+ | $36.09 | $36,090.00 |
Technické specifikace 3SE52421LC05
Technické specifikace Siemens - 3SE52421LC05, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Siemens - 3SE52421LC05
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Siemens |
| Napìtí - DC | 24 V |
| styl koncovky | Screw Terminal |
| přepínač Funkce | On-Mom, Off-Mom |
| Série | 3SE5 |
| Release Force | - |
| Pretravel | - |
| Balík | Box |
| Přeskočit | - |
| Provozní teplota | -25°C ~ 60°C |
| Provozní poloha | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| provozní síla | 2039gf |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| mechanické Life | 15,000,000 Cycles |
| Ochrana proti vniknutí | IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Funkce | - |
| elektrická životnost | 100,000 Cycles |
| Diferenciální cestování | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 3A (DC) |
| Obvod | 3PST-2NC/1NO |
| Číslo základního produktu | 3SE5242 |
| Pohon Type | Round (Pin Plunger) |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Siemens 3SE52421LC05.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 3SE52423LC05 | 3SE52420LC051CA0 | 3SE52421KC05 | 3SE52423KC05 |
| Výrobce | Siemens | Siemens | Siemens | Siemens |
| Obvod | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| elektrická životnost | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| přepínač Funkce | - | - | - | - |
| Pretravel | - | - | - | - |
| Pohon Type | - | - | - | - |
| provozní síla | - | - | - | - |
| Napìtí - DC | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Diferenciální cestování | - | - | - | - |
| Release Force | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Provozní poloha | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Přeskočit | - | - | - | - |
| mechanické Life | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 3SE52421LC05 PDF a dokumentaci Siemens pro 3SE52421LC05 - Siemens.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.