- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheety
SiT8209.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.57 | $2.57 |
Technické specifikace SIT8209AC-82-33E-156.253900Y
Technické specifikace SiTime - SIT8209AC-82-33E-156.253900Y, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako SiTime - SIT8209AC-82-33E-156.253900Y
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | SiTime |
| Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | XO (Standard) |
| Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Série | SiT8209 |
| hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Výstup | LVCMOS, LVTTL |
| Ostatní jména | SIT8209AC-82-33E-156.2539Y SIT8209AC-82-33E-156.2539Y-ND |
| Provozní teplota | -20°C ~ 70°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 5 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita | ±25ppm |
| Frekvence | 156.2539MHz |
| Detailní popis | 156.2539MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Proud - Supply (Max) | 36mA |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 31mA |
| Základní rezonátor | MEMS |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Bez olova / V souladu RoHS |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako SiTime SIT8209AC-82-33E-156.253900Y.
| Atribut produktu | ||
|---|---|---|
| Part Number | SIT8209AC-82-33E-156.253900Y | 630-43W2240-5N2 |
| Výrobce | SiTime | EDAC Inc. |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 31mA | - |
| Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) | - |
| Ostatní jména | SIT8209AC-82-33E-156.2539Y SIT8209AC-82-33E-156.2539Y-ND |
- |
| Frekvenční stabilita | ±25ppm | - |
| Funkce | Enable/Disable | - |
| Proud - Supply (Max) | 36mA | - |
| Výstup | LVCMOS, LVTTL | - |
| Série | SiT8209 | 630-C |
| hodnocení | - | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | - |
| Výška - Sedící (Max) | 0.039" (1.00mm) | - |
| Základní rezonátor | MEMS | - |
| Typ montáže | Surface Mount | Through Hole, Right Angle |
| Typ | XO (Standard) | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | - |
| Napětí - Supply | 3.3V | - |
| Výrobní standardní doba výroby | 5 Weeks | - |
| Frekvence | 156.2539MHz | - |
| Provozní teplota | -20°C ~ 70°C | -55°C ~ 125°C |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | - |
| Detailní popis | 156.2539MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead | - |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead | - |
Stáhněte si datové listy SIT8209AC-82-33E-156.253900Y PDF a dokumentaci SiTime pro SIT8209AC-82-33E-156.253900Y - SiTime.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.