- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
SWPA Series Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 10+ | $0.048 | $0.48 |
| 100+ | $0.042 | $4.20 |
| 300+ | $0.039 | $11.70 |
| 3000+ | $0.034 | $102.00 |
| 6000+ | $0.032 | $192.00 |
| 9000+ | $0.031 | $279.00 |
Technické specifikace SWPA4020SR47NT
Technické specifikace Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. - SWPA4020SR47NT, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. - SWPA4020SR47NT
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Shenzhen Sunlord Electronics |
| Typ | Drum Core, Wirewound |
| Tolerance | ±30% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) |
| stínění | Shielded |
| Série | SWPA |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | - |
| Paket / krabice | Nonstandard |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 100 kHz |
| indukčnost | 470 nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 160MHz |
| Funkce | - |
| DC Resistance (DCR) | 29mOhm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 3.3 A |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | 7A |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SWPA4020SR47NT.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SWPA4020SR33NT | SWPA4020SR24MT | SWPA4020SR22NT | SWPA4020SR68NT |
| Výrobce | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| indukčnost | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy SWPA4020SR47NT PDF a dokumentaci Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. pro SWPA4020SR47NT - Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd..
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.