- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.015 | $0.02 |
Technické specifikace SDCL1005C20NHTDF
Technické specifikace Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. - SDCL1005C20NHTDF, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. - SDCL1005C20NHTDF
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Shenzhen Sunlord Electronics |
| Typ | Multilayer |
| Tolerance | ±3% |
| Dodavatel zařízení Package | 0402 |
| Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | SDCL-D |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | 8 @ 100MHz |
| Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Ceramic |
| Frekvence indukčnosti - test | 100 MHz |
| indukčnost | 20 nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 2GHz |
| Funkce | - |
| DC Resistance (DCR) | 600mOhm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 300 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDCL1005C20NHTDF.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SDCL1005C20NJTDF | SDCL1005C27NHTDF | SDCL1005C22NHTDF | SDCL1005C27NJTDF |
| Výrobce | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| indukčnost | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
SDCL1005C1N5STFSUNLORD
SDCL1005C27NJTFSUNLORD
SDCL1005C1N5SSUNLORD
SDCL1005C22NJTFSUNLORD
SDCL1005C24NJTFsunlord
SDCL1005C1N6STF
SDCL1005C1N8STFSUNLORDVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.