- Yuki***aka88
- 2026/05/26
HTML Datasheet
TS30011-13.pdfPCN zastarávání/ EOL
Mult Dev 20/Nov/2019.pdfBalení PCN
Label Changes 28/Jun/2019.pdfTechnické specifikace TS30012-M018QFNR
Technické specifikace Semtech Corporation - TS30012-M018QFNR, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Semtech Corporation - TS30012-M018QFNR
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Semtech |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 1.8V |
| Napětí - Výstup (Max) | - |
| Napětí - vstup (Min) | 4.5V |
| Napětí - vstup (Max) | 24V |
| topologie | Buck |
| synchronní usměrňovač | Yes |
| Dodavatel zařízení Package | 16-QFN (3x3) |
| Série | - |
| Paket / krabice | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Typ výstupu | Fixed |
| Konfigurace výstupu | Positive |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Funkce | Step-Down |
| Frekvence - Přepínání | 1MHz |
| Current - Výstup | 2A |
| Číslo základního produktu | TS30012 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Semtech Corporation TS30012-M018QFNR.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TS30012-M015QFNR | TS30011-M018QFNR | TS30013-M018QFNR | TS30012-M050QFNR |
| Výrobce | Semtech Corporation | Semtech Corporation | Semtech Corporation | Semtech Corporation |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Konfigurace výstupu | - | - | - | - |
| topologie | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - Výstup (Max) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napětí - vstup (Max) | - | - | - | - |
| Počet výstupů | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Funkce | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | - | - | - | - |
| synchronní usměrňovač | - | - | - | - |
| Current - Výstup | - | - | - | - |
| Frekvence - Přepínání | - | - | - | - |
| Napětí - vstup (Min) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy TS30012-M018QFNR PDF a dokumentaci Semtech Corporation pro TS30012-M018QFNR - Semtech Corporation.
TS30011-M033QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 3.3V 1A 16QFN
TS30013-M025QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 2.5V 3A 16QFN
TS30013-M000QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK ADJUSTABLE 3A 16QFN
TS30011-M018QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 1.8V 1A 16QFN
TS30012-M033QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 3.3V 2A 16QFN
TS30011-M025QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 2.5V 1A 16QFN
TS30011-M050QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 5V 1A 16QFN
TS30012-M025QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 2.5V 2A 16QFN
TS30012-M000QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 16QFN
TS30011-M015QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 1.5V 1A 16QFN
TS30012-M015QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 1.5V 2A 16QFN
TS30013-M015QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 1.5V 3A 16QFN
TS30013-M050QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 5V 3A 16QFN
TS30013-M018QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 1.8V 3A 16QFN
TS30013-M033QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 3.3V 3A 16QFN
TS30011-M000QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK ADJUSTABLE 1A 16QFN
TS30012-M050QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 5V 2A 16QFN
TS30011-MC00QFNRQFN16Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.