- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
SMDA05C-5 thru SMDA24C-5.pdfPCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfBalení PCN
2.73KHz.pdfTechnické specifikace SMDA05C-5.T
Technické specifikace Semtech Corporation - SMDA05C-5.T, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Semtech Corporation - SMDA05C-5.T
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Semtech |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | 5V (Max) |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 9.8V |
| Napětí - porucha (Min) | 6V |
| Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SO |
| Série | SMDAC-5 |
| Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 300W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Balík | Tube |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 17A (8/20µs) |
| Kapacitní @ Frekvence | 350pF @ 1MHz |
| Obousměrné kanály | 5 |
| Číslo základního produktu | SMDA05 |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Semtech Corporation SMDA05C-5.T.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SMDA05C-5.TBT | SMDA05C-7.TBT | SMDA05C-5E3/TR7 | SMDA05C-5TR |
| Výrobce | Semtech Corporation | Semtech Corporation | Microchip Technology | Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Obousměrné kanály | - | - | - | - |
| Napájení - špičkový impuls | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kapacitní @ Frekvence | - | - | - | - |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Napětí - porucha (Min) | - | - | - | - |
| Ochrana napájecího vedení | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Stáhněte si datové listy SMDA05C-5.T PDF a dokumentaci Semtech Corporation pro SMDA05C-5.T - Semtech Corporation.
SMDA05C-5.TBSemtechVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.