- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
CPS Series Datasheet.pdfTechnické specifikace CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0GNVAR-W1069-S
Technické specifikace SCHURTER Inc. - CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0GNVAR-W1069-S, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako SCHURTER Inc. - CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0GNVAR-W1069-S
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Schurter |
| Napìtí - DC | 60 V |
| Napìtí - AC | 42 V |
| Typ | Capacitive, Illuminated |
| styl koncovky | Wire Leads |
| přepínač Funkce | On-Mom |
| Série | CPS |
| Panelového výřezu Rozměry | Circular - 16.10mm Dia |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 60°C |
| Typ montáže | Panel Mount, Front |
| mechanické Life | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Ochrana proti vniknutí | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Osvětlení napětí (nominální) | 5 ~ 28 VDC |
| Osvětlení Type, Color | LED, Green |
| Funkce | Ceramic Actuator, Finger Guide |
| elektrická životnost | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 100mA (AC/DC) |
| Barva - Pohon / Cap | Clear (White Filter/Diffuser) |
| Obvod | SPST-NC |
| Číslo základního produktu | CPS16-NC |
| Pohon Type | Round, Button, Flush |
| Pohon Značení | HIGH |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Vendor Undefined |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9031 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako SCHURTER Inc. CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0GNVAR-W1069-S.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
|---|---|---|
| Part Number | CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0GNVAR-W1069-S | YACT24MH21JE000000 |
| Výrobce | SCHURTER Inc. | TE Connectivity Deutsch Connectors |
| Funkce | Ceramic Actuator, Finger Guide | - |
| Pohon Značení | HIGH | - |
| mechanické Life | - | - |
| Napìtí - AC | 42 V | - |
| Číslo základního produktu | CPS16-NC | YACT24 |
| Napìtí - DC | 60 V | - |
| styl koncovky | Wire Leads | - |
| Osvětlení Type, Color | LED, Green | - |
| elektrická životnost | - | - |
| Typ montáže | Panel Mount, Front | Panel Mount |
| Osvětlení napětí (nominální) | 5 ~ 28 VDC | - |
| Obvod | SPST-NC | - |
| Ochrana proti vniknutí | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Environment Resistant |
| Balík | Bulk | Bag |
| Typ | Capacitive, Illuminated | - |
| Provozní teplota | -40°C ~ 60°C | -65°C ~ 200°C |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 100mA (AC/DC) | - |
| Barva - Pohon / Cap | Clear (White Filter/Diffuser) | - |
| přepínač Funkce | On-Mom | - |
| Panelového výřezu Rozměry | Circular - 16.10mm Dia | - |
| Série | CPS | MIL-DTL-38999 Series III, ACT |
| Pohon Type | Round, Button, Flush | - |
Stáhněte si datové listy CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0GNVAR-W1069-S PDF a dokumentaci SCHURTER Inc. pro CPS16-NC00A10-SNCCWTWF-AI0GNVAR-W1069-S - SCHURTER Inc..
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.