- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Informace o životním prostředí
RoHS Declaration of Conformity.pdfDatasheets
FN9226 Series.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $7.697 | $7.70 |
Technické specifikace FN9226B-1-02
Technické specifikace Schaffner EMC Inc. - FN9226B-1-02, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Schaffner EMC Inc. - FN9226B-1-02
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Schaffner EMC, Inc. |
| Hodnocení napětí - přívod zařízení | - |
| Ukončení | Solder |
| Funkce přepínače | - |
| Série | FN 9226 |
| Tloušťka panelu | 0.224" (5.70mm) |
| Panelového výřezu Rozměry | Rectangular - 34.40mm x 22.60mm |
| Balík | Tray |
| Počet poloh | 3 |
| Typ montáže | Panel Mount, Flange; Through Hole, Right Angle |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-2 |
| Ochrana proti vniknutí | IP40 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Držák pojistky, Zásuvka | - |
| Typ filtru | Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical |
| Funkce | Bleed Resistor |
| Aktuální hodnocení - filtr | 1A |
| Aktuální hodnocení - jistič obvodů | - |
| Aktuální hodnocení - přívod zařízení | - |
| Typ konektoru | Receptacle, Male Blades |
| styl konektor | IEC 320-C14 |
| Číslo základního produktu | FN9226 |
| Schválení agentura | CSA, ENEC, SEMKO, UL |
| Ubytuje pojistku | No |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4030 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Schaffner EMC Inc. FN9226B-1-02.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | FN9226B-10-02 | FN9226B-6-02 | FN9226-10-02 | FN9226-1-02 |
| Výrobce | Schaffner EMC Inc. | Schaffner EMC Inc. | Schaffner EMC Inc. | Schaffner EMC Inc. |
| Funkce přepínače | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ubytuje pojistku | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Schválení agentura | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Hodnocení napětí - přívod zařízení | - | - | - | - |
| Tloušťka panelu | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Aktuální hodnocení - filtr | - | - | - | - |
| Typ filtru | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aktuální hodnocení - přívod zařízení | - | - | - | - |
| Držák pojistky, Zásuvka | - | - | - | - |
| styl konektor | - | - | - | - |
| Panelového výřezu Rozměry | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení - jistič obvodů | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy FN9226B-1-02 PDF a dokumentaci Schaffner EMC Inc. pro FN9226B-1-02 - Schaffner EMC Inc..
FN9222UZ-8-06Schaffner EMC Inc.IEC INLET FILTER 250VAC, 8A, FAS
FN9226-10-06Schaffner EMC Inc.PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
FN9233-12-06HISchaffner EMC Inc.PWR ENT RCPT IEC320-C16 PANEL QC
FN9226B-6-06Schaffner EMC Inc.PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
FN9226B-6-02Schaffner EMC Inc.PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL SLDRVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.