- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.81 | $1.81 |
Technické specifikace ZW-12-12-T-S-750-120-LL
Technické specifikace Samtec Inc. - ZW-12-12-T-S-750-120-LL, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Samtec Inc. - ZW-12-12-T-S-750-120-LL
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Samtec, Inc. |
| Ukončení | Kinked Pin, Solder |
| řádek Rozteč | - |
| stoupání | 0.100" (2.54mm) |
| Počet řádků | 1 |
| Počet poloh | 12 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Délka - Tail | 0.120" (3.048mm) |
| Délka - Výška zásobníku | 0.750" (19.050mm) |
| Délka - Post (páření) | 0.160" (4.064mm) |
| Délka - Celkový kolík | 1.030" (26.162mm) |
| Kontakt Finish tloušťka - Post (páření) | - |
| Kontakt Finish - Post (páření) | Tin |
| Barva | Black |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Samtec Inc. ZW-12-12-T-S-750-120-LL.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ZW-12-12-T-D-670-120 | ZW-12-12-T-S-450-410 | ZW-12-12-T-S-665-120 | ZW-12-12-T-S-650-250 |
| Výrobce | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Kontakt Finish - Post (páření) | - | - | - | - |
| Délka - Celkový kolík | - | - | - | - |
| řádek Rozteč | - | - | - | - |
| Kontakt Finish tloušťka - Post (páření) | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Délka - Post (páření) | - | - | - | - |
| Délka - Tail | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Délka - Výška zásobníku | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
ZW-12-12-T-S-815-120Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 12POS
ZW-12-12-T-D-557-236Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 24POS
ZW-12-12-T-S-850-100Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 12POS
ZW-12-13-G-D-440-395Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 24POS
ZW-12-12-S-D-750-180Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 24POS
ZW-12-13-G-D-610-240Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 24POS
ZW-12-12-T-S-665-245Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 12POS
ZW-12-13-G-D-437-250Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 24POS
ZW-12-12-T-D-787-118Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 24POS
ZW-12-12-T-S-450-410Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 12POS
ZW-12-13-G-D-730-250Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 24POS
ZW-12-13-G-D-257-126Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 24POS
ZW-12-13-G-D-660-230Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 24POS
ZW-12-12-T-D-735-195Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 24POS
ZW-12-12-T-S-650-250Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 12POS
ZW-12-13-G-D-400-410Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 24POS
ZW-12-12-T-S-665-120Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 12POS
ZW-12-12-T-D-670-120Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 24POSVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.