- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $7.49 | $7.49 |
Technické specifikace TW-17-09-L-D-150-120
Technické specifikace Samtec Inc. - TW-17-09-L-D-150-120, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Samtec Inc. - TW-17-09-L-D-150-120
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Samtec, Inc. |
| Ukončení | Solder |
| Série | TW |
| řádek Rozteč | 0.079" (2.00mm) |
| stoupání | 0.079" (2.00mm) |
| Balík | Bulk |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 34 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Délka - Tail | 0.120" (3.048mm) |
| Délka - Výška zásobníku | 0.150" (3.810mm) |
| Délka - Post (páření) | 0.186" (4.724mm) |
| Délka - Celkový kolík | 0.456" (11.582mm) |
| Kontakt Finish tloušťka - Post (páření) | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish - Post (páření) | Gold |
| Barva | Black |
| Číslo základního produktu | TW-17-09 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Samtec Inc. TW-17-09-L-D-150-120.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TW-17-09-L-D-215-110 | TW-17-09-G-D-210-120 | TW-17-09-L-D-160-130 | TW-17-09-G-D-125-170 |
| Výrobce | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| stoupání | - | - | - | - |
| Kontakt Finish - Post (páření) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Kontakt Finish tloušťka - Post (páření) | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| řádek Rozteč | - | - | - | - |
| Délka - Post (páření) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Délka - Celkový kolík | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Délka - Tail | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Délka - Výška zásobníku | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
TW-17-09-S-D-235-090Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-09-G-D-210-120Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-09-G-D-235-120Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-08-T-S-495-155Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 17POS
TW-17-09-L-D-215-110Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-09-G-D-120-155Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-09-T-D-270-090Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-09-L-D-220-SM-P-TRSamtec Inc.2.00 MM FLEX STACK, FLEXIBLE BOA
TW-17-09-T-S-250-SMSamtec Inc.2.00 MM FLEX STACK, FLEXIBLE BOA
TW-17-09-L-D-167-118Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-08-S-D-566-100Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-09-L-D-160-130Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-09-G-D-200-095Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-09-T-D-215-095Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-09-T-D-177-140Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-09-G-D-195-105Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-08-S-D-620-090Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-09-G-D-125-170Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POSVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.