- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.439 | $2.44 |
Technické specifikace SSM-104-LM-DV-K-TR
Technické specifikace Samtec Inc. - SSM-104-LM-DV-K-TR, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Samtec Inc. - SSM-104-LM-DV-K-TR
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Samtec, Inc. |
| napìtí | 405VAC, 572VDC |
| Ukončení | Solder |
| Styl | Board to Board or Cable |
| Série | SSM |
| Rozteč řádků - Párování | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Párování | 0.100" (2.54mm) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 8 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál hořlavosti Rating | - |
| Pářil stohování Heights | - |
| Diferenciální přenos dat | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Výška izolace | 0.290" (7.37mm) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Izolační barva | Black |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | Pick and Place |
| upevňovací Type | Push-Pull |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 5.2A per Contact |
| Typ kontaktu | Female Socket |
| Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Délka kontaktu - příspěvek | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Dokončit - Post | Tin |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Receptacle, Pass Through |
| Číslo základního produktu | SSM-104 |
| Aplikace | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Samtec Inc. SSM-104-LM-DV-K-TR.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SSM-104-LM-DV-BE-LC-K-TR | SSM-104-LM-DV-BE-K-TR | SSM-104-LM-DV-BE-TR | SSM-104-LM-DV-P-TR |
| Výrobce | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Počet poloh Loaded | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Tvar kontaktu | - | - | - | - |
| Pitch - Párování | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Izolační barva | - | - | - | - |
| Výška izolace | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Styl | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Pářil stohování Heights | - | - | - | - |
| Diferenciální přenos dat | - | - | - | - |
| Délka kontaktu - příspěvek | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Rozteč řádků - Párování | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončit - Post | - | - | - | - |
SSM-104-LM-SH-LC-TRSamtec Inc.CONN RCPT 4POS 0.1 GOLD SMD R/A
SSM-104-LM-DV-BE-A-TRSamtec Inc.CONN RCPT 8POS 0.1 GOLD SMD
SSM-104-LM-SH-LCSamtec Inc.CONN RCPT 4POS 0.1 GOLD SMD R/A
SSM-104-LM-DV-BE-LC-K-TRSamtec Inc.CONN RCPT 8POS 0.1 GOLD SMD
SSM-104-LM-DV-BE-MSamtec Inc.CONN RCPT 8POS 0.1 GOLD SMD
SSM-104-LM-DV-BE-M-TRSamtec Inc.CONN RCPT 8POS 0.1 GOLD SMD
SSM-104-LM-DV-BE-LCSamtec Inc.CONN RCPT 8POS 0.1 GOLD SMD
SSM-104-LM-DV-BE-P-TRSamtec Inc.CONN RCPT 8POS 0.1 GOLD SMD
SSM-104-LM-DV-BESamtec Inc.CONN RCPT 8POS 0.1 GOLD SMD
SSM-104-LM-DV-BE-K-TRSamtec Inc.CONN RCPT 8POS 0.1 GOLD SMD
SSM-104-LM-DV-BE-TRSamtec Inc.CONN RCPT 8POS 0.1 GOLD SMDVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.