- Jess***Jones
- 2026/04/17
Technické specifikace MTMM-110-15-G-S-024
Technické specifikace Samtec Inc. - MTMM-110-15-G-S-024, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Samtec Inc. - MTMM-110-15-G-S-024
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Samtec, Inc. |
| napìtí | - |
| Ukončení | Solder |
| Styl | Board to Board or Cable |
| Plátování | Unshrouded |
| Série | MTMM |
| Rozteč řádků - Párování | - |
| Pitch - Párování | 0.079" (2.00mm) |
| Balík | Bulk |
| Celková délka kontaktu | 0.830" (21.08mm) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 1 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 10 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - |
| Diferenciální přenos dat | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výška izolace | 0.059" (1.50mm) |
| Izolační barva | Black |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - |
| upevňovací Type | Push-Pull |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 3A |
| Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.747" (18.97mm) |
| Délka kontaktu - párování | 0.024" (0.61mm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | 3.00µin (0.076µm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 20.0µin (0.51µm) |
| Kontakt Dokončit - Post | Gold |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Header, Cuttable |
| Číslo základního produktu | MTMM-110 |
| Aplikace | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Samtec Inc. MTMM-110-15-G-S-024.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
|---|---|---|
| Part Number | MTMM-110-15-G-S-024 | PV72L16-8S L/C |
| Výrobce | Samtec Inc. | ITT Cannon, LLC |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 20.0µin (0.51µm) | - |
| upevňovací Type | Push-Pull | - |
| Styl | Board to Board or Cable | - |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | - |
| Kontakt Konec - Párování | Gold | - |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.747" (18.97mm) | - |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | - |
| napìtí | - | - |
| Pitch - Párování | 0.079" (2.00mm) | - |
| Kontakt Dokončit - Post | Gold | - |
| Počet poloh | 10 | - |
| Číslo základního produktu | MTMM-110 | PV72L |
| Série | MTMM | * |
| Ukončení | Solder | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - |
| Rozteč řádků - Párování | - | - |
| Typ montáže | Through Hole | - |
| Pářil stohování Heights | - | - |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | 3.00µin (0.076µm) | - |
| Počet poloh Loaded | All | - |
| Typ kontaktu | Male Pin | - |
| Tvar kontaktu | Square | - |
| Izolační barva | Black | - |
| Celková délka kontaktu | 0.830" (21.08mm) | - |
| Aplikace | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 3A | - |
| Plátování | Unshrouded | - |
| Délka kontaktu - párování | 0.024" (0.61mm) | - |
| Počet řádků | 1 | - |
| Diferenciální přenos dat | Liquid Crystal Polymer (LCP) | - |
| Výška izolace | 0.059" (1.50mm) | - |
| Funkce | - | - |
| Typ konektoru | Header, Cuttable | - |
| Balík | Bulk | Bulk |
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.