- Jess***Jones
- 2026/04/17
Technické specifikace MTLW-120-08-G-S-007
Technické specifikace Samtec Inc. - MTLW-120-08-G-S-007, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Samtec Inc. - MTLW-120-08-G-S-007
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Samtec, Inc. |
| napìtí | - |
| Ukončení | Solder |
| Styl | Board to Board or Cable |
| Plátování | Unshrouded |
| Série | Flex Stack, MTLW |
| Rozteč řádků - Párování | - |
| Pitch - Párování | 0.100" (2.54mm) |
| Balík | Bulk |
| Celková délka kontaktu | 0.530" (13.46mm) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 1 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 20 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - |
| Diferenciální přenos dat | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výška izolace | 0.060" (1.52mm) |
| Izolační barva | Black |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - |
| upevňovací Type | Push-Pull |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 5.2A per Contact |
| Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.463" (11.76mm) |
| Délka kontaktu - párování | 0.007" (0.18mm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | 3.00µin (0.076µm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Dokončit - Post | Gold |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Header |
| Číslo základního produktu | MTLW-120 |
| Aplikace | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Samtec Inc. MTLW-120-08-G-S-007.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MTLW-120-08-G-S-000 | MTLW-120-08-G-S-300 | MTLW-120-08-G-S-100 | MTLW-120-08-G-S-008 |
| Výrobce | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Diferenciální přenos dat | - | - | - | - |
| Rozteč řádků - Párování | - | - | - | - |
| Tvar kontaktu | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončit - Post | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Plátování | - | - | - | - |
| Počet poloh Loaded | - | - | - | - |
| Výška izolace | - | - | - | - |
| Kontakt Konec - Párování | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| napìtí | - | - | - | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - | - | - | - |
| Délka kontaktu - příspěvek | - | - | - | - |
| Celková délka kontaktu | - | - | - | - |
| Pářil stohování Heights | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| upevňovací Type | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Pitch - Párování | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Styl | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Délka kontaktu - párování | - | - | - | - |
| Izolační barva | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
MTLW-120-08-G-S-280Samtec Inc.CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
MTLW-120-08-G-D-340Samtec Inc.CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
MTLW-120-08-G-D-350Samtec Inc.CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
MTLW-120-08-G-D-360Samtec Inc.CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
MTLW-120-08-G-S-235Samtec Inc.CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
MTLW-120-08-G-D-410Samtec Inc.CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
MTLW-120-08-G-S-300Samtec Inc.CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
MTLW-120-08-G-D-400Samtec Inc.CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
MTLW-120-08-G-S-008Samtec Inc.CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
MTLW-120-08-G-D-380Samtec Inc.CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
MTLW-120-08-G-S-000Samtec Inc.CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
MTLW-120-08-G-S-130Samtec Inc.CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
MTLW-120-08-G-D-365Samtec Inc.CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
MTLW-120-08-G-S-110Samtec Inc.CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
MTLW-120-08-G-S-180Samtec Inc.CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
MTLW-120-08-G-S-100Samtec Inc.CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
MTLW-120-08-G-D-375Samtec Inc.CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
MTLW-120-08-G-S-250Samtec Inc.CONN HEADER VERT 20POS 2.54MMVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.