- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Technické specifikace FW-15-03-L-D-316-065
Technické specifikace Samtec Inc. - FW-15-03-L-D-316-065, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Samtec Inc. - FW-15-03-L-D-316-065
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Samtec, Inc. |
| Ukončení | Solder |
| Série | Flex Stack, FW |
| řádek Rozteč | 0.050" (1.27mm) |
| stoupání | 0.050" (1.27mm) |
| Balík | Bulk |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 30 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Délka - Tail | - |
| Délka - Výška zásobníku | 0.316" (8.026mm) |
| Délka - Post (páření) | 0.065" (1.651mm) |
| Délka - Celkový kolík | 0.381" (9.677mm) |
| Kontakt Finish tloušťka - Post (páření) | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish - Post (páření) | Gold |
| Barva | Black |
| Číslo základního produktu | FW-15-03 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Samtec Inc. FW-15-03-L-D-316-065.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | FW-15-03-L-D-315-065-A | FW-15-03-L-D-315-065 | FW-15-03-L-D-325-065-P | FW-15-03-L-D-330-065-ES |
| Výrobce | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| řádek Rozteč | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Série | - | - | - | - |
| Délka - Tail | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Kontakt Finish tloušťka - Post (páření) | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Délka - Post (páření) | - | - | - | - |
| Kontakt Finish - Post (páření) | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Délka - Výška zásobníku | - | - | - | - |
| Délka - Celkový kolík | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy FW-15-03-L-D-316-065 PDF a dokumentaci Samtec Inc. pro FW-15-03-L-D-316-065 - Samtec Inc..
FW-15-03-L-D-325-065-P-TRSamtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-325-065Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-330-065-ESSamtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-325-075-ASamtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-315-065-ASamtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-310-090Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-315-080Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-LM-D-115-075Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-305-065-ASamtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-325-075-ES-ASamtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-325-065-PSamtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-305-065Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-315-080-P-TRSamtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-315-065Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-315-075Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-335-065-ASamtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-330-065-ES-ASamtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-310-078-ASamtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMDVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.