- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $15.846 | $15.85 |
Technické specifikace ET60T-D06-0-00-D02-S-R1-S-H
Technické specifikace Samtec Inc. - ET60T-D06-0-00-D02-S-R1-S-H, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Samtec Inc. - ET60T-D06-0-00-D02-S-R1-S-H
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Samtec, Inc. |
| napìtí | 250V |
| Ukončení | Solder |
| Série | EXTreme Ten60Power™ |
| stoupání | 0.217" (5.50mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Počet řádků | - |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 8 |
| Počet sloupců | - |
| Typ montáže | Through Hole, Right Angle |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Materiál hořlavosti Rating | - |
| Funkce | Board Guide, Guide Pin |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 0.044A |
| Kontakt Layout, Typické | 8 Power |
| Kontakt Finish Tloušťka | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Využití konektor | - |
| Typ konektoru | Header, Male Blades |
| styl konektor | EXTreme Ten60Power |
| Barva | Black |
| Číslo základního produktu | ET60T-D06 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Samtec Inc. ET60T-D06-0-00-D02-S-R1-S-H.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ET60T-D06-0-00-D03-S-R1-S-H | ET60T-D06-0-00-D02-L-R1-S-H | ET60T-D06-0-00-D04-S-R1-S-H | ET60T-D06-0-00-D02-S-R1-S |
| Výrobce | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| styl konektor | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Využití konektor | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Počet sloupců | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Kontakt Layout, Typické | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Počet poloh Loaded | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| napìtí | - | - | - | - |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
ET60T-D06-0-00-000-L-R1-SSamtec Inc..100" EXTREME TEN60POWER 60 AMP
ET60T-D06-0-00-D02-S-R1-SSamtec Inc.CONN HEADER 8POS PCB
ET60T-D06-0-00-000-S-R1-SSamtec Inc.CONN HEADER 6POS PCB
ET60T-D04-3-08-D06-L-R1-S-HSamtec Inc.CONN HEADER 30POS PCB
ET60T-D06-0-00-D04-S-R1-S-HSamtec Inc.CONN HEADER 10POS PCB
ET60T-D06-0-00-D03-L-R1-S-HSamtec Inc.CONN HEADER 9POS PCB
ET60T-D06-0-00-000-S-R1-S-HSamtec Inc.CONN HEADER 6POS PCB
ET60T-D06-0-00-000-L-R1-S-HSamtec Inc.CONN HEADER 6POS PCB
ET60T-D06-0-00-D02-L-R1-S-HSamtec Inc.CONN HEADER 8POS PCB
ET60T-D06-0-00-D03-S-R1-S-HSamtec Inc.CONN HEADER 9POS PCB
ET60T-D06-0-00-D04-S-R1-SSamtec Inc.CONN HEADER 10POS PCB
ET60T-D06-0-00-D04-L-R1-S-HSamtec Inc.CONN HEADER 10POS PCB
ET60T-D04-3-08-D06-S-R1-S-HSamtec Inc.CONN HEADER 30POS PCB
ET60T-D06-0-00-D03-L-R1-SSamtec Inc.CONN HEADER 9POS PCB
ET60T-D04-3-08-D06-S-R1-SSamtec Inc.CONN HEADER 30POS PCB
ET60T-D06-0-00-D04-L-R1-SSamtec Inc.CONN HEADER 10POS PCB
ET60T-D06-0-00-D03-S-R1-SSamtec Inc.CONN HEADER 9POS PCBVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.