- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
DW,EW,ZW,HW Series Datasheet.pdfTechnické specifikace DW-41-13-F-S-960
Technické specifikace Samtec Inc. - DW-41-13-F-S-960, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Samtec Inc. - DW-41-13-F-S-960
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Samtec, Inc. |
| Ukončení | Solder |
| Série | Flex Stack, DW |
| řádek Rozteč | - |
| stoupání | 0.100" (2.54mm) |
| Balík | Bulk |
| Počet řádků | 1 |
| Počet poloh | 41 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Délka - Tail | 0.110" (2.794mm) |
| Délka - Výška zásobníku | 0.960" (24.384mm) |
| Délka - Post (páření) | 0.160" (4.064mm) |
| Délka - Celkový kolík | 1.230" (31.242mm) |
| Kontakt Finish tloušťka - Post (páření) | 3.00µin (0.076µm) |
| Kontakt Finish - Post (páření) | Gold |
| Barva | Black |
| Číslo základního produktu | DW-41-13 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Samtec Inc. DW-41-13-F-S-960.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | DW-41-13-F-S-920 | DW-41-13-F-S-930 | DW-41-13-F-S-970 | DW-41-13-F-S-965 |
| Výrobce | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| řádek Rozteč | - | - | - | - |
| Kontakt Finish tloušťka - Post (páření) | - | - | - | - |
| Délka - Tail | - | - | - | - |
| Délka - Celkový kolík | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Délka - Post (páření) | - | - | - | - |
| Délka - Výška zásobníku | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Série | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Kontakt Finish - Post (páření) | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Stáhněte si datové listy DW-41-13-F-S-960 PDF a dokumentaci Samtec Inc. pro DW-41-13-F-S-960 - Samtec Inc..
DW-41-14-F-D-1080Samtec Inc.CONN HDR 82POS 0.1 STACK T/H
DW-41-13-F-S-955Samtec Inc.CONN HDR 41POS 0.1 STACK T/H
DW-41-13-F-S-970Samtec Inc.CONN HDR 41POS 0.1 STACK T/H
DW-41-13-F-S-940Samtec Inc.CONN HDR 41POS 0.1 STACK T/H
DW-41-14-F-D-1070Samtec Inc.CONN HDR 82POS 0.1 STACK T/H
DW-41-13-F-S-920Samtec Inc.CONN HDR 41POS 0.1 STACK T/H
DW-41-13-F-S-915Samtec Inc.CONN HDR 41POS 0.1 STACK T/H
DW-41-14-F-D-1075Samtec Inc.CONN HDR 82POS 0.1 STACK T/H
DW-41-13-F-S-950Samtec Inc.CONN HDR 41POS 0.1 STACK T/H
DW-41-13-F-S-975Samtec Inc.CONN HDR 41POS 0.1 STACK T/H
DW-41-14-F-D-1085Samtec Inc.CONN HDR 82POS 0.1 STACK T/H
DW-41-13-F-S-965Samtec Inc.CONN HDR 41POS 0.1 STACK T/H
DW-41-14-F-D-1095Samtec Inc.CONN HDR 82POS 0.1 STACK T/H
DW-41-13-F-S-925Samtec Inc.CONN HDR 41POS 0.1 STACK T/H
DW-41-13-F-S-930Samtec Inc.CONN HDR 41POS 0.1 STACK T/H
DW-41-14-F-D-1090Samtec Inc.CONN HDR 82POS 0.1 STACK T/H
DW-41-13-F-S-935Samtec Inc.CONN HDR 41POS 0.1 STACK T/H
DW-41-13-F-S-945Samtec Inc.CONN HDR 41POS 0.1 STACK T/HVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.