- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Technické specifikace DW-07-14-L-D-1165
Technické specifikace Samtec Inc. - DW-07-14-L-D-1165, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Samtec Inc. - DW-07-14-L-D-1165
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Samtec, Inc. |
| Ukončení | Solder |
| Série | Flex Stack, DW |
| řádek Rozteč | 0.100' (2.54mm) |
| stoupání | 0.100' (2.54mm) |
| Balík | Bulk |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 14 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Délka - Tail | 0.110' (2.794mm) |
| Délka - Výška zásobníku | 1.165' (29.591mm) |
| Délka - Post (páření) | 0.155' (3.937mm) |
| Délka - Celkový kolík | 1.430' (36.322mm) |
| Kontakt Finish tloušťka - Post (páření) | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish - Post (páření) | Gold |
| Barva | Black |
| Číslo základního produktu | DW-07-14 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Samtec Inc. DW-07-14-L-D-1165.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | DW-07-14-L-D-1160 | DW-07-14-L-D-1161 | DW-07-14-L-D-1065 | DW-07-14-L-D-1135 |
| Výrobce | Samtec Inc. | Samtec, Inc. | Samtec, Inc. | Samtec Inc. |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Délka - Výška zásobníku | - | - | - | - |
| Délka - Post (páření) | - | - | - | - |
| Délka - Tail | - | - | - | - |
| Kontakt Finish tloušťka - Post (páření) | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Délka - Celkový kolík | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| řádek Rozteč | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Kontakt Finish - Post (páření) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stáhněte si datové listy DW-07-14-L-D-1165 PDF a dokumentaci Samtec Inc. pro DW-07-14-L-D-1165 - Samtec Inc..
DW-07-14-L-D-800Samtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-L-D-450Samtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-L-D-200Samtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-L-D-1161Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-07-14-L-D-780Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-07-14-L-D-1125-LLSamtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-07-14-L-D-700Samtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-L-D-785Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-07-14-L-D-1070Samtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-L-D-1060-LLSamtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-L-D-650Samtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-L-D-500Samtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-L-D-1100Samtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-L-D-1160Samtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-L-D-400Samtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-L-D-1135Samtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
DW-07-14-L-D-1065Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-07-14-L-D-1140Samtec Inc.CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/HVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.