- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
SM15T.pdfDalší související dokumenty
SM15T View All Specifications.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.377 | $0.38 |
| 10+ | $0.317 | $3.17 |
| 30+ | $0.287 | $8.61 |
| 100+ | $0.257 | $25.70 |
Technické specifikace SM15T150CA
Technické specifikace STMicroelectronics - SM15T150CA, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako STMicroelectronics - SM15T150CA
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | STMicroelectronics |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | 128V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 265V |
| Napětí - porucha (Min) | 143V |
| Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | SMC |
| Série | SM15T, TRANSIL™ |
| Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 1500W (1.5kW) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | DO-214AB, SMC |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 38A (8/20µs) |
| Kapacitní @ Frekvence | - |
| Obousměrné kanály | 1 |
| Číslo základního produktu | SM15T150 |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako STMicroelectronics SM15T150CA.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SM15T150CAHE3_A/I | SM15T150CA-M3/57T | SM15T150CAHE3_A/H | SM15T150CAHE3/57T |
| Výrobce | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Napětí - porucha (Min) | - | - | - | - |
| Ochrana napájecího vedení | - | - | - | - |
| Napájení - špičkový impuls | - | - | - | - |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Typ | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Kapacitní @ Frekvence | - | - | - | - |
| Obousměrné kanály | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Stáhněte si datové listy SM15T150CA PDF a dokumentaci STMicroelectronics pro SM15T150CA - STMicroelectronics.
SM15T150A-TRSTMicroelectronics
SM15T150CA-TRSTMicroelectronicsVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.