- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
A1C15S12M3.pdfTechnické specifikace A1C15S12M3
Technické specifikace STMicroelectronics - A1C15S12M3, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako STMicroelectronics - A1C15S12M3
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | STMicroelectronics |
| Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 1200 V |
| VCE (o) (Max) @ VGE, Ic | 2.45V @ 15V, 15A |
| Dodavatel zařízení Package | ACEPACK™ 1 |
| Série | - |
| Power - Max | 142.8 W |
| Paket / krabice | Module |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| NTC termistor | Yes |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Vstupní kapacita (Cies) @ Vce | 985 pF @ 25 V |
| Vstup | Three Phase Bridge Rectifier |
| Typ IGBT | Trench Field Stop |
| Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | 100 µA |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | 15 A |
| Konfigurace | Three Phase Inverter with Brake |
| Číslo základního produktu | A1C15 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako STMicroelectronics A1C15S12M3.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | A1C15S12M3 | A1C15S12M3-F | A1CWBC-P04MBC0-0000 | A1CWAC-P07MBC0-0000 |
| Výrobce | STMicroelectronics | STMicroelectronics | ODU | ODU |
| Dodavatel zařízení Package | ACEPACK™ 1 | ACEPACK™ 1 | - | - |
| Power - Max | 142.8 W | 142.8 W | - | - |
| Vstupní kapacita (Cies) @ Vce | 985 pF @ 25 V | 985 pF @ 25 V | - | - |
| Balík | Tray | Tray | Bulk | Bulk |
| Vstup | Three Phase Bridge Rectifier | Three Phase Bridge Rectifier | - | - |
| NTC termistor | Yes | Yes | - | - |
| Číslo základního produktu | A1C15 | A1C15 | A1CWBC-P | A1CWAC-P |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | 15 A | 15 A | - | - |
| Paket / krabice | Module | Module | - | - |
| Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 1200 V | 1200 V | - | - |
| Konfigurace | Three Phase Inverter with Brake | Three Phase Inverter with Brake | - | - |
| Provozní teplota | -40°C ~ 150°C (TJ) | -40°C ~ 150°C (TJ) | -51°C ~ 125°C | -51°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Chassis Mount | Chassis Mount | Free Hanging (In-Line) | Free Hanging (In-Line) |
| Typ IGBT | Trench Field Stop | Trench Field Stop | - | - |
| Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | 100 µA | 100 µA | - | - |
| Série | - | - | ODU AMC® | ODU AMC® |
| VCE (o) (Max) @ VGE, Ic | 2.45V @ 15V, 15A | 2.45V @ 15V, 15A | - | - |
Stáhněte si datové listy A1C15S12M3 PDF a dokumentaci STMicroelectronics pro A1C15S12M3 - STMicroelectronics.
A1CWDM-P07XBC0-0000ODUODU AMC HD PLUG, STY 1, SZ C, SE
A1CL0C-P04MCC0-3500ODUODU MINI-SNAP PLUG, BREAKAPART W
A1CW0M-FK1XFG0-0000ODUODU AMC HD PLUG, STY 1, SZ C, SE
A1CWAM-P02XCE0-0000ODUODU AMC HD PLUG, STY 1, SZ C, SE
A1CWBM-PU4XBM0-0000ODUODU AMC HD PLUG, STY 1, SZ C, SE
A1CWBM-P07XBC0-0000ODUODU AMC HD PLUG, STY 1, SZ C, SE
A1CWAM-P04XBC0-0000ODUODU AMC HD PLUG, STY 1, SZ C, SE
A1CWBM-P02XCE0-0000ODUODU AMC HD PLUG, STY 1, SZ C, SE
A1CWBM-P04XBC0-0000ODUODU AMC HD PLUG, STY 1, SZ C, SE
A1CWCM-PU4XBM0-0000ODUODU AMC HD PLUG, STY 1, SZ C, SE
A1C15S12M3-FSTMicroelectronicsIGBT MOD 1200V 15A ACEPACK1
A1CWCM-P07XBC0-0000ODUODU AMC HD PLUG, STY 1, SZ C, SE
A1CL0C-P02MCC0-3500ODUODU MINI-SNAP PLUG, BREAK APART
A1CWDM-P04XBC0-0000ODUODU AMC HD PLUG, STY 1, SZ C, SEVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.