- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Návrh/specifikace PCN
All Dev Label Chg 1/Dec/2022.pdfTechnické specifikace TS3000GB2A1NCG
Technické specifikace Renesas Electronics America Inc - TS3000GB2A1NCG, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Renesas Electronics America Inc - TS3000GB2A1NCG
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Renesas Electronics Corporation |
| Napětí - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Zkušební podmínky | 75°C ~ 95°C (-20°C ~ 125°C) |
| Dodavatel zařízení Package | 8-VFQFPN (2x3) |
| Série | - |
| Typ senzoru | Digital, Local |
| Snímač teploty - vzdálený | - |
| Snímač teploty - místní | -20°C ~ 125°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Rozlišení | 11 b |
| Paket / krabice | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Balík | Tube |
| Typ výstupu | SMBus |
| Provozní teplota | -20°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Funkce | Output Switch, Programmable Limit, Programmable Resolution, Selectable Hysteresis, Shutdown Mode, Standby Mode |
| Přesnost - Nejvyšší (Nejnižší) | ±1°C (±3°C) |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Renesas Electronics America Inc TS3000GB2A1NCG.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TS3000GB2A1NCG8 | TS3000GB0B1NCG | TS3000GB0B1NCG8 | TS3000GB0A0NCG8 |
| Výrobce | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Snímač teploty - místní | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Přesnost - Nejvyšší (Nejnižší) | - | - | - | - |
| Rozlišení | - | - | - | - |
| Typ senzoru | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Série | - | - | - | - |
| Snímač teploty - vzdálený | - | - | - | - |
| Zkušební podmínky | - | - | - | - |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Stáhněte si datové listy TS3000GB2A1NCG PDF a dokumentaci Renesas Electronics America Inc pro TS3000GB2A1NCG - Renesas Electronics America Inc.
TS30012-M000QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 16QFN
TS3000GB0A0NCG8Renesas Electronics America IncIC
TS3000B3ANRG8Renesas Electronics America IncSENSOR DIGITAL -20C-125C 8VFQFPN
TS30011-M015QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 1.5V 1A 16QFN
TS30011-M033QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 3.3V 1A 16QFN
TS3000GB0B1NCG8Renesas Electronics America IncIC
TS30011-M050QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 5V 1A 16QFN
TS3000B3ANRGRenesas Electronics America IncSENSOR DIGITAL -20C-125C 8VFQFPN
TS30011-M018QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 1.8V 1A 16QFN
TS3000GB0B1NCGRenesas Electronics America IncIC
TS30011-M025QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 2.5V 1A 16QFN
TS30011-M000QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK ADJUSTABLE 1A 16QFN
TS30011-MC00QFNRQFN16Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.