- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
ISL6523.pdfBalení PCN
Label Change-All Devices 01/Dec/2022.pdfTechnické specifikace ISL6523CB
Technické specifikace Renesas Electronics America Inc - ISL6523CB, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Renesas Electronics America Inc - ISL6523CB
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Renesas Electronics Corporation |
| Napětí - Výstup | Multiple |
| Napětí - Vstup | 5V ~ 15V |
| Dodavatel zařízení Package | 28-SOIC |
| Série | - |
| Paket / krabice | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tube |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C |
| Počet výstupů | 4 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Číslo základního produktu | ISL6523 |
| Aplikace | Controller, Intel VRM8.5 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Renesas Electronics America Inc ISL6523CB.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ISL6523CB | ISL6523CB-T | ISL6523CBZ-T | ISL6523CBZ |
| Výrobce | Intersil | Renesas Electronics America Inc | Intersil | Renesas Electronics America Inc |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Série | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napětí - Vstup | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Počet výstupů | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy ISL6523CB PDF a dokumentaci Renesas Electronics America Inc pro ISL6523CB - Renesas Electronics America Inc.
ISL6523ACBZIntersil (Renesas Electronics Corporation)
ISL6523EVAL1Renesas Electronics America IncEVALUATION BOARD VRM8.5 ISL6523Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.