- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Technické specifikace ISL6268CAZ-T
Technické specifikace Renesas Electronics America Inc - ISL6268CAZ-T, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Renesas Electronics America Inc - ISL6268CAZ-T
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Renesas Electronics Corporation |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 7V ~ 25V |
| topologie | Buck |
| synchronní usměrňovač | Yes |
| Dodavatel zařízení Package | 16-QSOP |
| Série | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| Sériová rozhraní | - |
| Paket / krabice | 16-SSOP (0.154', 3.90mm Width) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Typ výstupu | Transistor Driver |
| Výstupní fáze | 1 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Konfigurace výstupu | Positive |
| Provozní teplota | -10°C ~ 100°C (TA) |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Funkce | Step-Down |
| Frekvence - Přepínání | 200kHz ~ 600kHz |
| Pracovní cyklus (Max) | - |
| Ovládací prvky | Enable, Frequency Control, Phase Control, Power Good |
| Synchronizace hodin | No |
| Číslo základního produktu | ISL6268 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Renesas Electronics America Inc ISL6268CAZ-T.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ISL6268CAZ | ISL6268CAZ | ISL6269ACRZ-T | ISL6269BCRZ-T |
| Výrobce | Renesas Electronics America Inc | Intersil | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Výstupní fáze | - | - | - | - |
| Synchronizace hodin | - | - | - | - |
| Frekvence - Přepínání | - | - | - | - |
| topologie | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Ovládací prvky | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | - |
| Konfigurace výstupu | - | - | - | - |
| Pracovní cyklus (Max) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Počet výstupů | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| synchronní usměrňovač | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Sériová rozhraní | - | - | - | - |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
ISL6268EVAL1ZRenesas Electronics America IncEVALUATION BOARD FOR ISL6268
ISL6269AEVAL2ZRenesas Electronics America IncEVALUATION BOARD FOR ISL6269A
ISL6267IRZINFINEOVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.