- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Návrh/specifikace PCN
All Dev Label Chg 1/Dec/2022.pdfTechnické specifikace IDT4MA156250Z3AACUGI8
Technické specifikace Renesas Electronics America Inc - IDT4MA156250Z3AACUGI8, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Renesas Electronics America Inc - IDT4MA156250Z3AACUGI8
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Renesas Electronics Corporation |
| Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | XO (Standard) |
| Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Série | 4MA |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 6-SMD, No Lead |
| Balík | Cut Tape (CT) |
| Výstup | LVPECL |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita | ±50ppm |
| Frekvence | 156.25 MHz |
| Proud - Supply (Max) | 100mA (Typ) |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - |
| Základní rezonátor | MEMS |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Renesas Electronics America Inc IDT4MA156250Z3AACUGI8.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | IDT4MA125000Z3AACUGI8 | IDT4MA150000Z3AACUGI8 | IDT4MA100000Z3AACUGI8 | IDT4MA200000Z3AACUGI8 |
| Výrobce | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Proud - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Série | - | - | - | - |
| Frekvence | - | - | - | - |
| Základní rezonátor | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Výstup | - | - | - | - |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - | - | - | - |
| Frekvenční stabilita | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy IDT4MA156250Z3AACUGI8 PDF a dokumentaci Renesas Electronics America Inc pro IDT4MA156250Z3AACUGI8 - Renesas Electronics America Inc.
IDT4RCD0229KB1IDT (Renesas Electronics Corporation)
IDT49FCT808PIDT (Renesas Electronics Corporation)
IDT502MLFIDT (Renesas Electronics Corporation)
IDT4RCD0229KB1ATGIDT (Renesas Electronics Corporation)
IDT4ZA156250Y3BACXGI8IDT (Renesas Electronics Corporation)
IDT501MILFIDT (Renesas Electronics Corporation)
IDT4RCD0124KC0ATGIDT (Renesas Electronics Corporation)
IDT4MA125000Z4AACUGI8IDT (Renesas Electronics Corporation)
IDT4RCD0232KC1ATGIDT (Renesas Electronics Corporation)
IDT501GLFTIDT (Renesas Electronics Corporation)Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.