- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Technické specifikace 71321SA20J8
Technické specifikace Renesas Electronics America Inc - 71321SA20J8, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Renesas Electronics America Inc - 71321SA20J8
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Renesas Electronics Corporation |
| Napište čas cyklu - slovo, | 20ns |
| Napětí - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Technika | SRAM - Dual Port, Asynchronous |
| Dodavatel zařízení Package | 52-PLCC (19.13x19.13) |
| Série | - |
| Paket / krabice | 52-LCC (J-Lead) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ paměti | Volatile |
| Velikost paměti | 16Kbit |
| Paměťová organizace | 2K x 8 |
| Paměťové rozhraní | Parallel |
| Formát paměti | SRAM |
| Číslo základního produktu | 71321SA |
| přístupová doba | 20 ns |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.32.0041 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Renesas Electronics America Inc 71321SA20J8.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 71321SA25JI8 | 71321SA25J8 | 71321SA20J | 71321SA20TF8 |
| Výrobce | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paměťová organizace | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Napište čas cyklu - slovo, | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Formát paměti | - | - | - | - |
| Paměťové rozhraní | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
| Velikost paměti | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ paměti | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| přístupová doba | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Stáhněte si datové listy 71321SA20J8 PDF a dokumentaci Renesas Electronics America Inc pro 71321SA20J8 - Renesas Electronics America Inc.
71321SA17JIRenesas Electronics America IncIC SRAM
71321SA25JI8Renesas Electronics America IncIC SRAM 16KBIT PARALLEL 52PLCC
71321SA17TFIRenesas Electronics America IncIC SRAM
71321SA17PFIRenesas Electronics America IncIC SRAM
71321SA17TFI8Renesas Electronics America IncIC SRAM
71321SA25JIRenesas Electronics America IncIC SRAM 16KBIT PARALLEL 52PLCCVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.