- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
IDT Suffixes.pdfPCN zastarávání/ EOL
Mult Devices 15/Sep/2017.pdfNávrh/specifikace PCN
All Dev Label Chg 1/Dec/2022.pdfTechnické specifikace 70V9279L6PRF
Technické specifikace Renesas Electronics America Inc - 70V9279L6PRF, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Renesas Electronics America Inc - 70V9279L6PRF
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Renesas Electronics Corporation |
| Napište čas cyklu - slovo, | - |
| Napětí - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Technika | SRAM - Dual Port, Synchronous |
| Dodavatel zařízení Package | 128-TQFP (14x20) |
| Série | - |
| Paket / krabice | 128-LQFP |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ paměti | Volatile |
| Velikost paměti | 512Kbit |
| Paměťová organizace | 32K x 16 |
| Paměťové rozhraní | Parallel |
| Formát paměti | SRAM |
| Číslo základního produktu | 70V9279 |
| přístupová doba | 6.5 ns |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991B2B |
| HTSUS | 8542.32.0041 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Renesas Electronics America Inc 70V9279L6PRF.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 70V9279L6PRFG8 | 70V9279L6PRF8 | 70V9279L6PRFG | 70V9279L7PRFGI |
| Výrobce | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Paměťové rozhraní | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Série | - | - | - | - |
| Paměťová organizace | - | - | - | - |
| přístupová doba | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Formát paměti | - | - | - | - |
| Velikost paměti | - | - | - | - |
| Typ paměti | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napište čas cyklu - slovo, | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Stáhněte si datové listy 70V9279L6PRF PDF a dokumentaci Renesas Electronics America Inc pro 70V9279L6PRF - Renesas Electronics America Inc.
70V9279L6PRFG8Renesas Electronics America IncIC SRAM 512KBIT LVTTL 128TQFP
70V9279L6PRFGRenesas Electronics America IncIC SRAM 512KBIT LVTTL 128TQFPVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.