- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Technické specifikace FM4732W
Technické specifikace Rectron USA - FM4732W, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Rectron USA - FM4732W
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Rectron USA |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | 4.7 V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.2 V @ 0.2 mA |
| Tolerance | ±20% |
| Dodavatel zařízení Package | DO-214AC, SMA |
| Power - Max | 1 W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | DO-214AC, SMA |
| Provozní teplota | - |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Impedance (Max) (ZZT) | 8 Ohms |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 10 µA @ 1 V |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Rectron USA FM4732W.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | FM4739W | FM4737W | FM4731W | FM4736W |
| Výrobce | Rectron USA | Rectron USA | Rectron USA | Rectron USA |
| Impedance (Max) (ZZT) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | - | - | - | - |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
FM4739WRectron USADIODE ZENER GLASS 9.1V 1W SMA
FM4733WRectron USADIODE ZENER GLASS 5.1V 1W SMA
FM4729WRectron USADIODE ZENER GLASS 3.6V 1W SMA
FM4728WRectron USADIODE ZENER GLASS 3.3V 1W SMA
FM4734WRectron USADIODE ZENER GLASS 5.6V 1W SMA
FM4735WRectron USADIODE ZENER GLASS 6.2V 1W SMA
FM4737WRectron USADIODE ZENER GLASS 7.5V 1W SMA
FM4738WRectron USADIODE ZENER GLASS 8.2V 1W SMA
FM4736WRectron USADIODE ZENER GLASS 6.8V 1W SMA
FM4741WRectron USADIODE ZENER GLASS 11V 1W SMA
FM4731WRectron USADIODE ZENER GLASS 4.3V 1W SMA
FM4740WRectron USADIODE ZENER GLASS 10V 1W SMA
FM4730WRectron USADIODE ZENER GLASS 3.9V 1W SMAVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.