- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $725.13 | $725.13 |
| 200+ | $280.616 | $56,123.20 |
| 500+ | $270.754 | $135,377.00 |
| 1000+ | $265.881 | $265,881.00 |
Technické specifikace R380990016
Technické specifikace Radiall USA, Inc. - R380990016, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Radiall USA, Inc. - R380990016
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Radiall USA, Inc. |
| PSV | 2.5 |
| Ukončení | N Type Female |
| Série | - |
| Return Loss | - |
| RF Rodina / Standardní | - |
| Power - Max | 70 W |
| Balík | Bulk |
| Počet pásem | 1 |
| Typ montáže | Screw Mount |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Ochrana proti vniknutí | IP67 |
| Výška (Max) | 31.496" (800.00mm) |
| Získat | 2dBi |
| Frekvenční rozsah | 225MHz ~ 512MHz |
| Frekvenční skupina | UHF (300MHz ~ 1GHz) |
| Frekvence (střed / pásmo) | 368.5MHz |
| Funkce | - |
| Aplikace | - |
| Typ antény | Whip, Straight |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Radiall USA, Inc. R380990016.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | R380990014 | R380990017 | R380900341 | R380500125 |
| Výrobce | Radiall USA, Inc. | Radiall USA, Inc. | Radiall USA, Inc. | Radiall USA, Inc. |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Získat | - | - | - | - |
| Frekvenční rozsah | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Počet pásem | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ antény | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Výška (Max) | - | - | - | - |
| RF Rodina / Standardní | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Frekvence (střed / pásmo) | - | - | - | - |
| PSV | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Frekvenční skupina | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Return Loss | - | - | - | - |
R38140Microchip TechnologySTD RECTIFIER
R3860Microchip TechnologyRECTIFIER
R3820Microchip TechnologyRECTIFIER
R380500109Pulse ElectronicsANT DIPOLE DROIT SMA 2 4GHZ
R380900323Pulse ElectronicsANTENNA BAND SMR-CELL-PCS
R38120Microchip TechnologyRECTIFIER
R38160Microchip TechnologySTD RECTIFIER
R3840Microchip TechnologyRECTIFIER
R38100Microchip TechnologyRECTIFIER
R3880Microchip TechnologyRECTIFIER
R380900334Pulse ElectronicsANTENNA TRI-BAND SMR-CELL-PCS
R380500314Pulse ElectronicsANTENNA DIPOLE
R380990014Radiall USA, Inc.VEHICULAR ANTENNA 225-512 MHZ
R380990017Radiall USA, Inc.VEHICULAR ANTENNA 225-512 MHZVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.