- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Technické specifikace REG1117G4
Technické specifikace Burr Brown - REG1117G4, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Burr Brown - REG1117G4
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Burr Brown |
| Odpojení napětí (Max) | 1.2V @ 800mA |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 1.25V |
| Napětí - Výstup (Max) | 13.5V |
| Napětí - vstup (Max) | 15V |
| Dodavatel zařízení Package | SOT-223-4 |
| Série | - |
| Ochranné funkce | Over Current, Over Temperature |
| Paket / krabice | TO-261-4, TO-261AA |
| Balík | Bulk |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| PSRR | 62dB (120Hz) |
| Typ výstupu | Adjustable |
| Konfigurace výstupu | Positive |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Počet regulátorů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Aktuální - Quiescent (Iq) | 10 mA |
| Current - Výstup | 800mA |
| Ovládací prvky | - |
| Číslo základního produktu | REG111 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Burr Brown REG1117G4.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | REG1117FA1.8KTTTG3 | REG1118-2.85/2K5G4 | REG1117FA2.5KTTTG3 | REG1117FAKTTT |
| Výrobce | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ovládací prvky | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup (Max) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Konfigurace výstupu | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| PSRR | - | - | - | - |
| Počet regulátorů | - | - | - | - |
| Napětí - vstup (Max) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aktuální - Quiescent (Iq) | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | - | - | - | - |
| Current - Výstup | - | - | - | - |
| Ochranné funkce | - | - | - | - |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Odpojení napětí (Max) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
REG1117FAKTTTTexas InstrumentsIC REG LIN POS ADJ 1A DDPAK
REG1117FA2.5KTTTG3Texas InstrumentsIC REG LIN 2.5V 1A DDPAK/TO263-3
REG113EA-2.5Texas Instruments
REG1117FA1.8KTTTG3Texas InstrumentsIC REG LIN 1.8V 1A DDPAK/TO263-3
REG11182Texas Instruments
REG113EA(R13D)Texas Instruments
REG1117FA2.5BURR-BROWN
REG1118-2.85G4BB/TI
REG1117FA5.0BURR-BROWN
REG1117FAKTTTG3BB/TI
REG1117FA5.0/500G3BB/TIVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.