- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
QTM532 Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.068 | $1.07 |
| 200+ | $0.426 | $85.20 |
| 500+ | $0.413 | $206.50 |
| 1000+ | $0.405 | $405.00 |
Technické specifikace QTM532-12.288MBE-T
Technické specifikace QST - QTM532-12.288MBE-T, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako QST - QTM532-12.288MBE-T
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | QST |
| Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | XO (Standard) |
| Spread Spectrum šířky pásma | - |
| Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Série | QTM532 |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Výstup | CMOS |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita | ±50ppm |
| Frekvence | 12.288 MHz |
| Proud - Supply (Max) | 10mA |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - |
| Základní rezonátor | Crystal |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| HTSUS | 8541.60.0060 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako QST QTM532-12.288MBE-T.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | QTM532-12.288MCE-T | QTM532-12.288MDE-T | QTM532-114.285MBE-T | QTM532-120.000MBE-T |
| Výrobce | QST | QST | QST | QST |
| Spread Spectrum šířky pásma | - | - | - | - |
| Frekvenční stabilita | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | - |
| Frekvence | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - | - | - | - |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Základní rezonátor | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Výstup | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Proud - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Stáhněte si datové listy QTM532-12.288MBE-T PDF a dokumentaci QST pro QTM532-12.288MBE-T - QST.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.