- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
3043190.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.246 | $2.25 |
| 200+ | $0.896 | $179.20 |
| 500+ | $0.867 | $433.50 |
| 1000+ | $0.851 | $851.00 |
Technické specifikace 3043190
Technické specifikace Phoenix Contact - 3043190, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Phoenix Contact - 3043190
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Phoenix Contact |
| Délka drátu drátu | 10mm |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | 0.08-4mm² |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | 12-28 AWG |
| Napětí - UL | 300 V |
| Napětí - IEC | 500 V |
| Typ | Plug, Female Sockets |
| Točivý moment - Šroub | - |
| styl koncovky | Screwless - Spring Cage, Tension Clamp |
| Série | CLIPLINE COMBI SPDB |
| Rozměr šroubu | - |
| Pozice za úroveň | 1 |
| Plug Wire Entry | 180° |
| stoupání | - |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet poloh | 1 (Mate), 2 (Input) |
| Počet úrovní | 1 (Mate), 2 (Input) |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Výška izolace | 1.535" (39.00mm) |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Materiál krytu | Polyamide (PA), Nylon |
| hlavička orientace | - |
| Funkce | - |
| Proud - UL | 20 A |
| Proud - IEC | 24A |
| Délka kontaktu | - |
| Kontaktování dokončení dokončování | - |
| Materiál kontaktu | - |
| Barva | Gray |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Phoenix Contact 3043190.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 3043103 | 3043129 | 3043132 | 3043145 |
| Výrobce | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact |
| Pozice za úroveň | - | - | - | - |
| Délka drátu drátu | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kontaktování dokončení dokončování | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Počet úrovní | - | - | - | - |
| Točivý moment - Šroub | - | - | - | - |
| hlavička orientace | - | - | - | - |
| Délka kontaktu | - | - | - | - |
| Plug Wire Entry | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Výška izolace | - | - | - | - |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | - | - | - | - |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | - | - | - | - |
| Rozměr šroubu | - | - | - | - |
| Materiál krytu | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - IEC | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Proud - UL | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Proud - IEC | - | - | - | - |
| Napětí - UL | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 3043190 PDF a dokumentaci Phoenix Contact pro 3043190 - Phoenix Contact.
3043242Phoenix ContactTERM BLOCK PLUG 1/2POS STR
3043174Phoenix ContactTERM BLOCK PLUG 1POS STR
3043116Phoenix ContactTERM BLOCK PLUG 1POS STR
3043307Phoenix ContactCONN TERM BLK END PLATE GRAY
3043158Phoenix ContactTERM BLOCK PLUG 1POS STR
3043268Phoenix ContactTERM BLOCK PLUG 1/2POS STR
3043213Phoenix ContactTERM BLOCK PLUG 1/2POS STR
3043129Phoenix ContactTERM BLOCK PLUG 1POS STR
3043255Phoenix ContactTERM BLOCK PLUG 1/2POS STR
3043145Phoenix ContactTERM BLOCK PLUG 1POS STRVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.