- Jess***Jones
- 2026/04/17
Balení PCN
2.73KHz.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $28.251 | $28.25 |
Technické specifikace 1952940
Technické specifikace Phoenix Contact - 1952940, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Phoenix Contact - 1952940
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Phoenix Contact |
| Délka drátu drátu | - |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | - |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | - |
| Napětí - UL | 150 V |
| Napětí - IEC | 250 V |
| Typ | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Točivý moment - Šroub | - |
| styl koncovky | Solder |
| Série | COMBICON MCDNV |
| Rozměr šroubu | - |
| Pozice za úroveň | 18 |
| Plug Wire Entry | - |
| stoupání | 0.138' (3.50mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet poloh | 36 |
| Počet úrovní | 2 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Výška izolace | 0.524' (13.30mm) |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Materiál krytu | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| hlavička orientace | Vertical |
| Funkce | - |
| Proud - UL | 8 A |
| Proud - IEC | 8A per Position |
| Délka kontaktu | 0.102' (2.60mm) |
| Kontaktování dokončení dokončování | Tin |
| Materiál kontaktu | - |
| Barva | Black |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Phoenix Contact 1952940.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1952924 | 1952908 | 1952898 | 1952966 |
| Výrobce | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Počet úrovní | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | - | - | - | - |
| Výška izolace | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Proud - UL | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | - | - | - | - |
| Proud - IEC | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| hlavička orientace | - | - | - | - |
| Točivý moment - Šroub | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Délka drátu drátu | - | - | - | - |
| Délka kontaktu | - | - | - | - |
| Napětí - UL | - | - | - | - |
| Materiál krytu | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Napětí - IEC | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Plug Wire Entry | - | - | - | - |
| Kontaktování dokončení dokončování | - | - | - | - |
| Rozměr šroubu | - | - | - | - |
| Pozice za úroveň | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 1952940 PDF a dokumentaci Phoenix Contact pro 1952940 - Phoenix Contact.
1952898Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 26POS VERT 3.5MM
1952995Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 8POS VERT 3.5MM
1952872Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 22POS VERT 3.5MM
1952885Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 24POS VERT 3.5MM
1952937Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 34POS VERT 3.5MM
1952979Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 4POS VERT 3.5MM
1952908Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 28POS VERT 3.5MM
1953-0-00-15-00-00-03-0Mill-Max Manufacturing Corp.TARGET CONTACT FOR SPRING PINS
1952911Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 30POS VERT 3.5MM
1953004Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 10POS VERT 3.5MM
1952982Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 6POS VERT 3.5MM
1952953Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 38POS VERT 3.5MM
1952966Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 40POS VERT 3.5MM
1952869Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 20POS VERT 3.5MM
1953-024NEC
1953-EZN/AVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.