- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
Power Resistors Quick Guide.pdf Fixed Resistors Product Catalog.pdf ERJ Series, Precision Resistor Datasheet.pdfZměna stavu části PCN
Mult Devs NRND 15/Apr/2022.pdfHTML Datasheet
Fixed Resistors Product Catalog.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.059 | $0.06 |
Technické specifikace ERJ-14NF3651U
Technické specifikace Panasonic Electronic Components - ERJ-14NF3651U, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Panasonic Electronic Components - ERJ-14NF3651U
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | 1210 |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Série | ERJ-14N |
| Režim panel | 3.65 kOhms |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Příkon (W) | 0.5W, 1/2W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200 |
| Poruchovost | - |
| Složení | Thick Film |
| Číslo základního produktu | ERJ-14 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Panasonic Electronic Components ERJ-14NF3651U.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ERJ-14NF3571U | ERJ-14NF3652U | ERJ-14NF36R5U | ERJ-14NF3650U |
| Výrobce | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tolerance | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Složení | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Série | - | - | - | - |
| Příkon (W) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Režim panel | - | - | - | - |
| Počet účastnických ukončení | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy ERJ-14NF3651U PDF a dokumentaci Panasonic Electronic Components pro ERJ-14NF3651U - Panasonic Electronic Components.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.