- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Technické specifikace ECQE6122JF
Technické specifikace Panasonic Electronic Components - ECQE6122JF, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Panasonic Electronic Components - ECQE6122JF
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Napìtí - DC | 630V |
| Napìtí - AC | - |
| Tolerance | ±5% |
| Ukončení | PC Pins |
| Velikost / Rozměry | 0.394" L x 0.177" W (10.00mm x 4.50mm) |
| Série | ECQE(F) |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | Radial |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Rozestup vývodù | 0.295" (7.50mm) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.433" (11.00mm) |
| Funkce | - |
| dielektrikum Materiál | Polyester, Metallized |
| kapacitní | 1200 pF |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.25.0070 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Panasonic Electronic Components ECQE6122JF.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ECQE6122JF3 | ECQE6122KF3 | ECQE6182JF | ECQE6222JF3 |
| Výrobce | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| dielektrikum Materiál | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napìtí - AC | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Napìtí - DC | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
ECQE6122KF3Panasonic Electronic ComponentsCAP FILM
ECQE6182JF3Panasonic Electronic ComponentsCAP FILM
ECQE6222KF3Panasonic Electronic ComponentsCAP FILM
ECQE6152JF3Panasonic Electronic ComponentsCAP FILM
ECQE6104KFPanasonic
ECQE6182KF3Panasonic Electronic ComponentsCAP FILM
ECQE4223KF3Panasonic
ECQE6122JF3Panasonic Electronic ComponentsCAP FILM
ECQE2A104KFPanasonic
ECQE6182JFPanasonic Electronic ComponentsCAP FILM
ECQE6222JF3Panasonic Electronic ComponentsCAP FILM
ECQE2A474KFPanasonic
ECQE4103KF3Panasonic
ECQE2473JF3Panasonic
ECQE4474KFPanasonic
ECQE6152KF3Panasonic Electronic ComponentsCAP FILM
ECQE2A104KF3Panasonic
ECQE2104KF3Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.