- Yuki***aka88
- 2026/05/26
PCN jiné
Transfer 23/Jul/2019.pdfZměna stavu části PCN
Mult Dev 23/Jul/2019.pdfTechnické specifikace DB2S31000L
Technické specifikace Panasonic Electronic Components - DB2S31000L, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Panasonic Electronic Components - DB2S31000L
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 470 mV @ 200 mA |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 30 V |
| Technika | Schottky |
| Dodavatel zařízení Package | SSMini2-F5-B |
| Rychlost | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Série | - |
| Reverse Time Recovery (TRR) | 1.6 ns |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | SC-79, SOD-523 |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota - spojení | 125°C (Max) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 200 µA @ 30 V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 200mA |
| Kapacitní @ Vr, F | 4.5pF @ 10V, 1MHz |
| Číslo základního produktu | DB2S310 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Panasonic Electronic Components DB2S31000L.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | DB2S30800L | DB2S31400L | DB2S30900L | DB2S31600L |
| Výrobce | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Reverse Time Recovery (TRR) | - | - | - | - |
| Provozní teplota - spojení | - | - | - | - |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | - | - | - | - |
| Kapacitní @ Vr, F | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Technika | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | - | - | - | - |
| Rychlost | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy DB2S31000L PDF a dokumentaci Panasonic Electronic Components pro DB2S31000L - Panasonic Electronic Components.
DB2S311000LPanasonic
DB2S310001CNPanasonic
DB2S31100K8Panasonic
DB2U30900LPanasonic Electronic ComponentsDIODE SCHOT 30V 100MA USSMINI2
DB2S31000K8Panasonic
DB2U30800LPanasonic Electronic ComponentsDIODE SCHOT 30V 100MA USSMINI2Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.