- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
2SD0601A Datasheet.pdfTechnické specifikace 2SD0601A0L
Technické specifikace Panasonic Electronic Components - 2SD0601A0L, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Panasonic Electronic Components - 2SD0601A0L
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 50 V |
| VCE Saturation (Max) @ IB, IC | 300mV @ 10mA, 100mA |
| Transistor Type | NPN |
| Dodavatel zařízení Package | Mini3-G1 |
| Série | - |
| Power - Max | 200 mW |
| Paket / krabice | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Frekvence - Přechod | 150MHz |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 160 @ 2mA, 10V |
| Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | 100µA |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | 100 mA |
| Číslo základního produktu | 2SD0601 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Panasonic Electronic Components 2SD0601A0L.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 2SD0601ASL | 2SD0602A0L | 2SD0601ARL | 2SD0601AQL |
| Výrobce | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components |
| VCE Saturation (Max) @ IB, IC | - | - | - | - |
| Frekvence - Přechod | - | - | - | - |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | - | - | - | - |
| Transistor Type | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Série | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Stáhněte si datové listy 2SD0601A0L PDF a dokumentaci Panasonic Electronic Components pro 2SD0601A0L - Panasonic Electronic Components.
2SD0601A01S0Panasonic
2SD0601ARBPanasonic
2SD0601AHRPanasonic
2SD0601A(2SD601A-S)Panasonic
2SD0814A0LPanasonic
2SD0602APanasonic
2SD0601AOLPanasonic
2SD0601A-S(TX)Panasonic
2SD0601ASBPanasonicVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.