- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
OSTVKxx72x0 ~.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $4.086 | $4.09 |
Technické specifikace OSTVK227250
Technické specifikace On Shore Technology Inc. - OSTVK227250, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako On Shore Technology Inc. - OSTVK227250
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | On-Shore Technology, Inc. |
| Délka drátu drátu | - |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | - |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | - |
| Napětí - UL | 300 V |
| Typ | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Točivý moment - Šroub | - |
| styl koncovky | Solder |
| Série | OSTVK |
| Rozměr šroubu | - |
| Pozice za úroveň | 22 |
| Plug Wire Entry | - |
| stoupání | 0.197' (5.00mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -30°C ~ 105°C |
| Počet poloh | 22 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet úrovní | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Výška izolace | 0.571' (14.50mm) |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Materiál krytu | Thermoplastic |
| hlavička orientace | 45° |
| Funkce | Mating Flange |
| Proud - UL | 15 A |
| Proud - IEC | - |
| Délka kontaktu | 0.161' (4.10mm) |
| Kontaktování dokončení dokončování | - |
| Materiál kontaktu | Brass |
| Barva | Green |
| Číslo základního produktu | OSTVK22 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako On Shore Technology Inc. OSTVK227250.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | OSTVK237250 | OSTVK223250 | OSTVK227150 | OSTVK225250 |
| Výrobce | On Shore Technology Inc. | On Shore Technology Inc. | On Shore Technology Inc. | On Shore Technology Inc. |
| Plug Wire Entry | - | - | - | - |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Materiál krytu | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - UL | - | - | - | - |
| hlavička orientace | - | - | - | - |
| Počet úrovní | - | - | - | - |
| Délka kontaktu | - | - | - | - |
| Výška izolace | - | - | - | - |
| Proud - IEC | - | - | - | - |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | - | - | - | - |
| Pozice za úroveň | - | - | - | - |
| Proud - UL | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Kontaktování dokončení dokončování | - | - | - | - |
| Rozměr šroubu | - | - | - | - |
| Délka drátu drátu | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Točivý moment - Šroub | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Stáhněte si datové listy OSTVK227250 PDF a dokumentaci On Shore Technology Inc. pro OSTVK227250 - On Shore Technology Inc..
OSTVK233250On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 23POS 3.81MM
OSTVK217250On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 21POS 45DEG 5MM
OSTVK225250On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 22POS 5.08MM
OSTVK233150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 23POS 3.81MM
OSTVK237250On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 23POS 45DEG 5MM
OSTVK235150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 23POS 5.08MM
OSTVK231250On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 23POS 45DEG 3.5MM
OSTVK221250On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 22POS 45DEG 3.5MM
OSTVK225150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 22POS 5.08MM
OSTVK223250On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 22POS 3.81MM
OSTVK225050On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 22POS 5.08MM
OSTVK223150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 22POS 3.81MM
OSTVK235250On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 23POS 5.08MM
OSTVK221150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 22POS 45DEG 3.5MM
OSTVK235050On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 23POS 5.08MM
OSTVK227150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 22POS 45DEG 5MM
OSTVK237150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 23POS 45DEG 5MM
OSTVK231150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 23POS 45DEG 3.5MMVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.