- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace OSTHM168081
Technické specifikace On Shore Technology Inc. - OSTHM168081, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako On Shore Technology Inc. - OSTHM168081
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | On-Shore Technology, Inc. |
| drát Ukončení | Screwless - Leg Spring, Push-In Spring |
| Wire Gauge | 12-28 AWG |
| Napětí | 250 V |
| Točivý moment - Šroub | - |
| Série | OSTHM |
| závit | - |
| Screw Materiál - Pokovování | - |
| Pozice za úroveň | 16 |
| stoupání | 0.394' (10.00mm) |
| Balík | Bulk |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -30°C ~ 105°C |
| Počet úrovní | 1 |
| Typ montáže | Press Fit |
| páření Orientace | Vertical with Board |
| Materiál krytu | Thermoplastic |
| Funkce | Interlocking (Side) |
| Aktuální | 8 A |
| Materiál kontaktu - Pokovování | Brass |
| Barva | Gray |
| Svorka Materiál - Pokovování | Steel, Stainless |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako On Shore Technology Inc. OSTHM168081.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | OSTHM166081 | OSTHM164081 | OSTHM169081 | OSTHM165081 |
| Výrobce | On Shore Technology Inc. | On Shore Technology Inc. | On Shore Technology Inc. | On Shore Technology Inc. |
| Aktuální | - | - | - | - |
| Napětí | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu - Pokovování | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Točivý moment - Šroub | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Svorka Materiál - Pokovování | - | - | - | - |
| Počet úrovní | - | - | - | - |
| Screw Materiál - Pokovování | - | - | - | - |
| Materiál krytu | - | - | - | - |
| Pozice za úroveň | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Wire Gauge | - | - | - | - |
| závit | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| drát Ukončení | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| páření Orientace | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy OSTHM168081 PDF a dokumentaci On Shore Technology Inc. pro OSTHM168081 - On Shore Technology Inc..
OSTHM173081On Shore Technology Inc.TERM BLK 17P TOP ENT 3.81MM PCB
OSTHM167081On Shore Technology Inc.TERM BLK 16POS TOP ENTRY 5MM PCB
OSTHM175080On Shore Technology Inc.TERM BLK 17P TOP ENT 5.08MM PCB
OSTHM174081On Shore Technology Inc.TERM BLK 17P TOP ENT 7.62MM PCB
OSTHM168080On Shore Technology Inc.TERM BLK 16P TOP ENTRY 10MM PCB
OSTHM164080On Shore Technology Inc.TERM BLK 16P TOP ENT 7.62MM PCB
OSTHM175081On Shore Technology Inc.TERM BLK 17P TOP ENT 5.08MM PCB
OSTHM166080On Shore Technology Inc.TERM BLK 16P TOP ENT 10.16MM PCB
OSTHM167080On Shore Technology Inc.TERM BLK 16POS TOP ENTRY 5MM PCB
OSTHM169080On Shore Technology Inc.TERM BLK 16POS TOP ENT 7.5MM PCB
OSTHM165080On Shore Technology Inc.TERM BLK 16P TOP ENT 5.08MM PCB
OSTHM165081On Shore Technology Inc.TERM BLK 16P TOP ENT 5.08MM PCB
OSTHM173080On Shore Technology Inc.TERM BLK 17P TOP ENT 3.81MM PCB
OSTHM169081On Shore Technology Inc.TERM BLK 16POS TOP ENT 7.5MM PCB
OSTHM164081On Shore Technology Inc.TERM BLK 16P TOP ENT 7.62MM PCB
OSTHM166081On Shore Technology Inc.TERM BLK 16P TOP ENT 10.16MM PCB
OSTHM176080On Shore Technology Inc.TERM BLK 17P TOP ENT 10.16MM PCB
OSTHM174080On Shore Technology Inc.TERM BLK 17P TOP ENT 7.62MM PCBVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.