- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
E2E,E2EQ NEXT Series Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $106.39 | $106.39 |
Technické specifikace E2E-X2C1L8-M1
Technické specifikace Omron Automation and Safety - E2E-X2C1L8-M1, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Omron Automation and Safety - E2E-X2C1L8-M1
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Omron Automation |
| Napětí - Supply | 10V ~ 30V |
| styl koncovky | Connector |
| stínění | Shielded |
| Série | E2E NEXT |
| Typ senzoru | Inductive |
| snímací vzdálenost | 0.079" (2mm) |
| Frekvenční odezva | 1.5kHz |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | Cylinder, Threaded - M8 |
| Balík | Box |
| Typ výstupu | NPN-NO, 3-Wire |
| Provozní teplota | -25°C ~ 70°C |
| Materiál - Těleso | Stainless Steel |
| Ochrana proti vniknutí | IP67, IP69K |
| Indikátor | LED |
| Číslo základního produktu | E2E-X2 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8543.70.9860 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Omron Automation and Safety E2E-X2C1L8-M1.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | E2E-X2C1L8-M1TJ 0.3M | E2E-X2C1L12-M1TJ 0.3M | E2E-X2C1L8-M5 | E2E-X2C1L8-M3 |
| Výrobce | Omron Automation and Safety | Omron Automation and Safety | Omron Automation and Safety | Omron Automation and Safety |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Frekvenční odezva | - | - | - | - |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Materiál - Těleso | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Indikátor | - | - | - | - |
| Typ senzoru | - | - | - | - |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| snímací vzdálenost | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy E2E-X2C1L8-M1 PDF a dokumentaci Omron Automation and Safety pro E2E-X2C1L8-M1 - Omron Automation and Safety.
E2E-X2C212-M1Omron Automation and SafetySENSOR INDUCT 2MM NPN M12 NC
E2E-X2C1L8 2MOmron Automation and SafetySENSOR INDUCT 2MM NPN M8 NO
E2E-X2C18-M5Omron Automation and SafetySENSOR INDUCT 2MM NPN M8 NO
E2E-X2C212-M1TJ 0.3MOmron Automation and SafetySENSOR INDUCT 2MM NPN M12 NC
E2E-X2C1L8 5MOmron Automation and SafetySENSOR INDUCT 2MM NPN M8 NO
E2E-X2C1L12 2MOmron Automation and SafetySENSOR INDUCT 2MM NPN M12 NO
E2E-X2C212 5MOmron Automation and SafetySENSOR INDUCT 2MM NPN M12 NC
E2E-X2C212-R 2MOmron Automation and SafetySENSOR INDUCT 2MM NPN M12 NC
E2E-X2C1L12-M1Omron Automation and SafetySENSOR INDUCT 2MM NPN M12 NO
E2E-X2C18-R 2MOmron Automation and SafetySENSOR INDUCT 2MM NPN M8 NO
E2E-X2C1L12 5MOmron Automation and SafetySENSOR INDUCT 2MM NPN M12 NO
E2E-X2C212 2MOmron Automation and SafetySENSOR INDUCT 2MM NPN M12 NC
E2E-X2C18-R 5MOmron Automation and SafetySENSOR INDUCT 2MM NPN M8 NO
E2E-X2C1L12-M1TJ 0.3MOmron Automation and SafetySENSOR INDUCT 2MM NPN M12 NOVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.