- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Balení PCN
2D Barcode Label Chgs 2/Aug/2019.pdfDatasheets
OV9734-OV9234 Brief.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.933 | $0.93 |
| 10+ | $0.912 | $9.12 |
| 30+ | $0.897 | $26.91 |
| 100+ | $0.882 | $88.20 |
Technické specifikace OV09734-H16A
Technické specifikace OmniVision Technologies Inc - OV09734-H16A, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako OmniVision Technologies Inc - OV09734-H16A
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | OmniVision Technologies |
| Napětí - Supply | 1.14V ~ 1.26V |
| Typ | - |
| Dodavatel zařízení Package | 16-CSP (2.53x1.72) |
| Série | - |
| Velikost pixelu | 1.4µm x 1.4µm |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 16-BGA, CSPBGA |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -30°C ~ 85°C (TJ) |
| Snímků za sekundu | 30 |
| Číslo základního produktu | OV09734 |
| Active Pixel Array | 1280H x 720V |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| HTSUS | 0000.00.0000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako OmniVision Technologies Inc OV09734-H16A.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | OV09733-H35A | OV09734-GA5A | OV09740-A46A | OV09732-H35A |
| Výrobce | OmniVision Technologies Inc | OmniVision Technologies Inc | OmniVision Technologies Inc | OmniVision Technologies Inc |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Velikost pixelu | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Snímků za sekundu | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Active Pixel Array | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stáhněte si datové listy OV09734-H16A PDF a dokumentaci OmniVision Technologies Inc pro OV09734-H16A - OmniVision Technologies Inc.
OV09750-EAAA-AA0AOmniVision Technologies IncPROTOTYPING MODULE FOR 1 MP 960H
OV09752-EAAG-AA0AOmniVision Technologies IncPROTOTYPING MODULE FOR 1 MP 960H
OV09732-H35A-2AOmniVision Technologies IncCAMERA CHIP SENSOR 35-CSP5
OV09732-H35AOmniVision Technologies IncIMAGE SENSOR
OV09750-EAAG-AA0AOmniVision Technologies IncPROTOTYPING MODULE FOR 1 MP 960H
OV09732-W20XOmniVision Technologies IncIMAGE SENSOR
OV09750-H55AOmniVision Technologies IncIC SENSOR 1.3MP 960H 1/3" 55CSP5
OV09752-EAAA-AA0AOmniVision Technologies IncPROTOTYPING MODULE FOR 1 MP 960H
OV09734-MRDB-FA00OmniVision Technologies Inc720P HD FIXED FOCUS RIGID MODULE
OV09734-EAAA-AA0AOmniVision Technologies IncCAMERA SENSOR
OV09734-GA5AOmniVision Technologies IncIC IMAGE SENSOR RW 35CSP5
OV09733-H35AOmniVision Technologies IncIMAGE SENSOR
OV09750-ECVF-AW1AOmniVision Technologies IncREFERENCE CAMERA WITH TOTAL SOLU
OV09740-A46A/OV9740OV
OV09732-V28AOV
OV09732-H35BOmniVison
OV09732-H35TOmniVisonVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.