- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
NUC200,220.pdfSestava/původ PCN
2.73KHz.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.652 | $0.65 |
| 250+ | $0.252 | $63.00 |
| 500+ | $0.244 | $122.00 |
| 1000+ | $0.24 | $240.00 |
Technické specifikace NUC200LD2AN
Technické specifikace Nuvoton Technology Corporation - NUC200LD2AN, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Nuvoton Technology Corporation - NUC200LD2AN
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Nuvoton Technology Corporation |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 2.5V ~ 5.5V |
| Rychlost | 50MHz |
| Série | NuMicro™ NUC200 |
| RAM Size | 8K x 8 |
| Typ programu Paměť | FLASH |
| Program Memory Size | 64KB (64K x 8) |
| Periferní zařízení | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LVD, POR, PS2, PWM, WDT |
| Paket / krabice | 48-LQFP |
| Balík | Tray |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| oscilátor Type | Internal |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet I / O | 35 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| EEPROM Velikost | - |
| datové převodníky | A/D 7x12b |
| jádro Velikost | 32-Bit Single-Core |
| core | ARM® Cortex®-M0 |
| Připojení | I²C, IrDA, SPI, UART/USART |
| Číslo základního produktu | NUC200 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Nuvoton Technology Corporation NUC200LD2AN.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | NUC200LC2AN | NUC200SD2AN | NUC220LD2AN | NUC220LC2AN |
| Výrobce | Nuvoton Technology Corporation | Nuvoton Technology Corporation | Nuvoton Technology Corporation | Nuvoton Technology Corporation |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| EEPROM Velikost | - | - | - | - |
| jádro Velikost | - | - | - | - |
| Připojení | - | - | - | - |
| Periferní zařízení | - | - | - | - |
| Typ programu Paměť | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Rychlost | - | - | - | - |
| RAM Size | - | - | - | - |
| Program Memory Size | - | - | - | - |
| Počet I / O | - | - | - | - |
| core | - | - | - | - |
| oscilátor Type | - | - | - | - |
| datové převodníky | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Stáhněte si datové listy NUC200LD2AN PDF a dokumentaci Nuvoton Technology Corporation pro NUC200LD2AN - Nuvoton Technology Corporation.
NUC140VE3ANNuvoton Technology CorporationIC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP
NUC140RE3CNNuvoton
NUC2Eaton - Bussmann Electrical DivisionCOVER FOR NU2
NUC2201LE3AENUVOTON-MCUVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.