- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Návrh/specifikace PCN
Mult Series Bottom Plate 08/Nov/2022.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $32.42 | $32.42 |
| 200+ | $12.54 | $2,508.00 |
| 500+ | $12.10 | $6,050.00 |
| 1000+ | $11.89 | $11,890.00 |
Technické specifikace LQR2V392MSEHBN
Technické specifikace Nichicon - LQR2V392MSEHBN, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Nichicon - LQR2V392MSEHBN
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Nichicon |
| Napětí - Jmenovitá | 350 V |
| Tolerance | ±20% |
| Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 3.000" Dia (76.20mm) |
| Série | LQR |
| Ripple Current @ Low Frequency | 14.1 A @ 120 Hz |
| Ripple Current @ Vysoká frekvence | 19.74 A @ 10 kHz |
| hodnocení | - |
| Polarizace | Polar |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | Radial, Can - Screw Terminals |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -25°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | 1.252" (31.80mm) |
| Výška - Sedící (Max) | 3.268" (83.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| kapacitní | 3900 µF |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0085 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Nichicon LQR2V392MSEHBN.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LQR2V392MSEGBN | LQR2V392MSEHBB | LQR2V332MSEGBN | LQR2V332MSEFBN |
| Výrobce | Nichicon | Nichicon | Nichicon | Nichicon |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Série | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Životnost @ Temp. | - | - | - | - |
| Ripple Current @ Low Frequency | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Ripple Current @ Vysoká frekvence | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Polarizace | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Povrchová montáž Land Velikost | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy LQR2V392MSEHBN PDF a dokumentaci Nichicon pro LQR2V392MSEHBN - Nichicon.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.