- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
MMBT3904.pdfNávrh/specifikace PCN
Resin Hardener 02/Jul/2013.pdfSestava/původ PCN
Multiple Parts 01/Apr/2022.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 20+ | $0.008 | $0.16 |
| 200+ | $0.006 | $1.20 |
| 600+ | $0.005 | $3.00 |
| 3000+ | $0.005 | $15.00 |
| 9000+ | $0.004 | $36.00 |
| 21000+ | $0.004 | $84.00 |
Technické specifikace MMBT3904,215
Technické specifikace Nexperia USA Inc. - MMBT3904,215, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Nexperia USA Inc. - MMBT3904,215
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Nexperia |
| Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 40 V |
| VCE Saturation (Max) @ IB, IC | 300mV @ 5mA, 50mA |
| Transistor Type | NPN |
| Dodavatel zařízení Package | TO-236AB |
| Série | Automotive, AEC-Q101 |
| Power - Max | 250 mW |
| Paket / krabice | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Frekvence - Přechod | 300MHz |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 @ 10mA, 1V |
| Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | 50nA (ICBO) |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | 200 mA |
| Číslo základního produktu | MMBT3904 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Nexperia USA Inc. MMBT3904,215.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MMBT3904-13 | MMBT3904-7-F-52 | MMBT3904-7-F | MMBT3904-7 |
| Výrobce | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Transistor Type | - | - | - | - |
| Frekvence - Přechod | - | - | - | - |
| Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| VCE Saturation (Max) @ IB, IC | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Stáhněte si datové listy MMBT3904,215 PDF a dokumentaci Nexperia USA Inc. pro MMBT3904,215 - Nexperia USA Inc..
MMBT3904-7-G-88Diodes Incorporated
MMBT3904 1ESTMicroelectronics
MMBT3904-7-04-FDiodes Incorporated
MMBT3904-7-GDiodes Incorporated
MMBT3904(T1A)STMicroelectronics
MMBT3904-7-09-FDiodes Incorporated
MMBT3904 C3HCJ
MMBT3904 T/RPANJIT
MMBT3904 BQCJ
MMBT3904(1AM)CJ
MMBT3904 XINKEVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.