- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfDatasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.273 | $0.27 |
| 200+ | $0.109 | $21.80 |
| 500+ | $0.105 | $52.50 |
| 1000+ | $0.103 | $103.00 |
Technické specifikace 74HCT3G04GD,125
Technické specifikace Nexperia USA Inc. - 74HCT3G04GD,125, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Nexperia USA Inc. - 74HCT3G04GD,125
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Nexperia |
| Napětí - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Dodavatel zařízení Package | 8-XSON (2x3) |
| Série | 74HCT |
| Paket / krabice | 8-XFDFN |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Počet vstupů | 3 |
| Počet okruhů | 3 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Max prodlení propagace @ V, Max CL | 18ns @ 4.5V, 50pF |
| Typ logiky | Inverter |
| Vstupní logická úroveň - nízká | 0.8V |
| Vstupní logická úroveň - vysoká | 2V |
| Funkce | - |
| Proud - Klidový (Max) | 1 µA |
| Aktuální - Výstup High, Low | 4mA, 4mA |
| Číslo základního produktu | 74HCT3G04 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Nexperia USA Inc. 74HCT3G04GD,125.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 74HCT3G04GD,125 | 74HCT3G06GD,125 | 74HCT3G04DP,125 | 74HCT3G04DC,125 |
| Výrobce | NXP USA Inc. | Nexperia USA Inc. | Nexperia USA Inc. | Nexperia USA Inc. |
| Vstupní logická úroveň - vysoká | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aktuální - Výstup High, Low | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Série | - | - | - | - |
| Vstupní logická úroveň - nízká | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Proud - Klidový (Max) | - | - | - | - |
| Typ logiky | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Max prodlení propagace @ V, Max CL | - | - | - | - |
| Počet vstupů | - | - | - | 2 |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Počet okruhů | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Stáhněte si datové listy 74HCT3G04GD,125 PDF a dokumentaci Nexperia USA Inc. pro 74HCT3G04GD,125 - Nexperia USA Inc..
74HCT393TNexperiaVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.