- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
NTE6354-6365 Datasheet.pdfInformace o životním prostředí
RoHS Statement.pdfTechnické specifikace NTE6355
Technické specifikace NTE Electronics, Inc - NTE6355, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako NTE Electronics, Inc - NTE6355
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | NTE Electronics, Inc. |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 400 V |
| Technika | Standard |
| Dodavatel zařízení Package | DO-9 |
| Rychlost | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Série | - |
| Paket / krabice | DO-203AA, DO-9, Stud |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Bag |
| Provozní teplota - spojení | -40°C ~ 180°C |
| Typ montáže | Stud Mount |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 40 mA @ 400 V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 300A |
| Kapacitní @ Vr, F | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako NTE Electronics, Inc NTE6355.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | NTE6365 | NTE6354 | NTE6356 | NTE6358 |
| Výrobce | NTE Electronics, Inc | NTE Electronics, Inc | NTE Electronics, Inc | NTE Electronics, Inc |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rychlost | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Provozní teplota - spojení | - | - | - | - |
| Kapacitní @ Vr, F | - | - | - | - |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Stáhněte si datové listy NTE6355 PDF a dokumentaci NTE Electronics, Inc pro NTE6355 - NTE Electronics, Inc.
NTE6364NTE Electronics, IncDIODE GEN PURP 1.6KV 300A DO9
NTE6362NTE Electronics, IncDIODE GEN PURP 1.4KV 300A DO9
NTE630NTE Electronics, IncR-SI DUAL 600V 16A 250NS
NTE6357NTE Electronics, IncDIODE GEN PURP 600V 300A DO9
NTE635NTE Electronics, IncDIODE AVALANCHE 400V 1.9A SOD57
NTE6363NTE Electronics, IncDIODE GEN PURP 1.4KV 300A DO9
NTE6359NTE Electronics, IncDIODE GEN PURP 1KV 300A DO9
NTE6358NTE Electronics, IncDIODE GEN PURP 1KV 300A DO9
NTE6356NTE Electronics, IncDIODE GEN PURP 600V 300A DO9
NTE634NTE Electronics, IncDIODE AVALANCHE 200V 2A SOD57
NTE6365NTE Electronics, IncDIODE GEN PURP 1.6KV 300A DO9
NTE628NTE Electronics, IncR-SI DUAL 600V 12A 250NS
NTE636NTE Electronics, IncDIODE AVALANCHE 600V 1.6A SOD57
NTE6354NTE Electronics, IncDIODE GEN PURP 400V 300A DO9
NTE632NTE Electronics, IncD-DUAL HI-SPEED SMT 4NS
NTE629NTE Electronics, IncR-SI DUAL 200V 16A 150NS
NTE631NTE Electronics, IncDIODE GEN PURP 75V 250MA SOD110
NTE633NTE Electronics, IncDIODE GEN PURP 100V 250MA SOD323Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.