- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
1N5333B-1N5388B Datasheet.pdfInformace o životním prostředí
RoHS Statement.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.161 | $0.16 |
| 200+ | $0.062 | $12.40 |
| 500+ | $0.06 | $30.00 |
| 1000+ | $0.059 | $59.00 |
Technické specifikace 1N5357B
Technické specifikace NTE Electronics, Inc - 1N5357B, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako NTE Electronics, Inc - 1N5357B
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | NTE Electronics, Inc. |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | 20 V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.2 V @ 1 A |
| Tolerance | ±5% |
| Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Série | - |
| Power - Max | 5 W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | T-18, Axial |
| Balík | Bag |
| Provozní teplota | -65°C ~ 200°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Impedance (Max) (ZZT) | 3 Ohms |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 500 nA @ 15.2 V |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako NTE Electronics, Inc 1N5357B.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1N5357B-TP | 1N5357BBULK | 1N5357B | 1N5357B/TR8 |
| Výrobce | Micro Commercial Co | EIC SEMICONDUCTOR INC. | Diotec Semiconductor | Microchip Technology |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Impedance (Max) (ZZT) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 1N5357B PDF a dokumentaci NTE Electronics, Inc pro 1N5357B - NTE Electronics, Inc.
1N5357B-TPMicro Commercial CoDIODE ZENER 20V 5W DO15
1N5357BDiotec SemiconductorZENER DIODE, DO-201, 18.90V .. 2
1N5357BBULKEIC SEMICONDUCTOR INC.DIODE ZENER 20V 5W DO15Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.