- Jess***Jones
- 2026/04/17
Informace o životním prostředí
NKK Switches PFOS & PFOA Free Cert.pdf RoHS Cert - Switches & Pushbuttons.pdfDatasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $19.95 | $19.95 |
Technické specifikace YB15KKW01-5C-JC
Technické specifikace NKK Switches - YB15KKW01-5C-JC, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako NKK Switches - YB15KKW01-5C-JC
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | NKK Switches |
| Napìtí - DC | 30 V |
| Napìtí - AC | 125 V |
| Typ | Standard, Illuminated |
| styl koncovky | Solder, Quick Connect - 0.110' (2.8mm) |
| přepínač Funkce | On-Mom |
| Série | YB |
| Panelového výřezu Rozměry | Circular - 16.00mm Dia |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -25°C ~ 50°C |
| Typ montáže | Panel Mount, Snap-In |
| mechanické Life | 1,000,000 Cycles |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Osvětlení napětí (nominální) | 1.9 VDC |
| Osvětlení Type, Color | LED, Red |
| Funkce | Stainless Steel |
| elektrická životnost | 100,000 Cycles |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 3A (AC/DC) |
| Barva - Pohon / Cap | Clear (Red Filter/Diffuser) |
| Obvod | SPDT |
| Číslo základního produktu | YB15KK |
| Pohon Type | Square, Button |
| Pohon Značení | No Marking |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9031 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako NKK Switches YB15KKW01-5C-JC.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | YB15KKW01-5C05-JC | YB15KKW01-5C12-JC | YB15KKW01-5C24-JC | YB15KKW01-5C-JB |
| Výrobce | NKK Switches | NKK Switches | NKK Switches | NKK Switches |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| přepínač Funkce | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Napìtí - DC | - | - | - | - |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Osvětlení napětí (nominální) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Obvod | - | - | - | - |
| mechanické Life | - | - | - | - |
| Panelového výřezu Rozměry | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Osvětlení Type, Color | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napìtí - AC | - | - | - | - |
| Pohon Type | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Barva - Pohon / Cap | - | - | - | - |
| Pohon Značení | - | - | - | - |
| elektrická životnost | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy YB15KKW01-5C-JC PDF a dokumentaci NKK Switches pro YB15KKW01-5C-JC - NKK Switches.
YB15KKW01-5D05-JBNKK SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
YB15KKW01-5D-JBNKK SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
YB15KKW01-1F12-JFNKK SwitchesSHORT BODY PUSHBUTTON
YB15KKW01-5C05-JCNKK SwitchesSWITCH PB INCAND LED
YB15KKW01-5C-JBNKK SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
YB15KKW01-1F02-JFNKK SwitchesSHORT BODY PUSHBUTTON
YB15KKW01-5D12-JDNKK SwitchesSWITCH PB INCAND LED
YB15KKW01-5D-JDNKK SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
YB15KKW01-05-BBNKK SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
YB15KKW01-2CF24-JBNKK SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
YB15KKW01-5D05-JDNKK SwitchesSWITCH PB INCAND LED
YB15KKW01-5C24-JCNKK SwitchesSWITCH PB INCAND LED
YB15KKW01-12-CBNKK SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
YB15KKW01-5C12-JBNKK SwitchesSWITCH PB INCAND LED
YB15KKW01-2CF12-JBNKK SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
YB15KKW01-5C12-JCNKK SwitchesSWITCH PB INCAND LED
YB15KKW01-2CF05-JBNKK SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125VVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.