- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
GRT155R6YA105ME13x Ref Sheet.pdfPrůvodce číslováním dílů
Chip Monolithic Cap. Part Numbering.pdfTechnické specifikace GRT155R6YA105ME13D
Technické specifikace Murata Electronics - GRT155R6YA105ME13D, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Murata Electronics - GRT155R6YA105ME13D
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Murata Electronics |
| Napětí - Jmenovitá | 35V |
| Tolerance | ±20% |
| Tloušťka (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| teplotní koeficient | X5R |
| Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Série | GRT |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 1 µF |
| Číslo základního produktu | GRT155R6YA |
| Aplikace | Automotive |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Murata Electronics GRT155R6YA105ME13D.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GRT155R6YA105KE13D | GRT155R6YA105KE13J | GRT155R61E225ME13D | GRT155R6YA224ME01D |
| Výrobce | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Série | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stáhněte si datové listy GRT155R6YA105ME13D PDF a dokumentaci Murata Electronics pro GRT155R6YA105ME13D - Murata Electronics.
GRT155R6YA105KE13JMurata ElectronicsCAP CER 1UF 35V X5R 0402
GRT155R6YA224KE01JMurata ElectronicsCAP CER 0.22UF 35V X5R 0402
GRT155R6YA474KE01JMurata ElectronicsCAP CER 0.47UF 35V X5R 0402
GRT155R61E225KE13JMurata ElectronicsCAP CER 2.2UF 25V X5R 0402
GRT155R70G105KE01JMurata ElectronicsCAP CER 1UF 4V X7R 0402
GRT155R61E474KE01JMurata ElectronicsCAP CER 0.47UF 25V X5R 0402Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.