- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPrůvodce číslováním dílů
Cylindrical Battery Holders.pdfBalení PCN
2.73KHz.pdfTechnické specifikace GRM3195C2A122JA01D
Technické specifikace Murata Electronics - GRM3195C2A122JA01D, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Murata Electronics - GRM3195C2A122JA01D
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Murata Electronics |
| Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Tolerance | ±5% |
| Tloušťka (Max) | 0.037' (0.95mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 |
| Velikost / Rozměry | 0.126' L x 0.063' W (3.20mm x 1.60mm) |
| Série | GRM |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| kapacitní | 1200 pF |
| Číslo základního produktu | GRM3195C2A |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Murata Electronics GRM3195C2A122JA01D.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GRM3195C2A122GA01D | GRM3195C2A123JA01D | GRM3195C2A122JA01J | GRM3195C2A112JA01D |
| Výrobce | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy GRM3195C2A122JA01D PDF a dokumentaci Murata Electronics pro GRM3195C2A122JA01D - Murata Electronics.
GRM3195C2A152FA01JMurata ElectronicsCAP CER 1500PF 100V C0G/NP0 1206
GRM3195C2A123JA01JMurata ElectronicsCAP CER 12000PF 100V C0G 1206Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.